Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik nekem a GLS-es futár,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem a GLS-es futár, hogyan kezdeményezhetnék?

Figyelt kérdés
Amikor csomagot hoz, szoktunk váltani pár szót általános dolgokról, de a nevét sem tudom.
2022. jan. 28. 18:53
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Amikor hív, annyit mond, hogy "futár vagyok".

Na most azért is említettem meg kifejezetten a foglalkozását, mert elég egyoldalú a dolog olyan szempontból, hogy ő tudja a nevem és a telefonszámom, de gondolom azért csak van valami céges szabály, hogy csak úgy nem hívogathat.

Nem is a visszautasítástól félek, hanem nem igazán ismerem a protokollt, hogy ahogy korábban említették, "ügyféllel" milyen a helyzet. Az is lehet, van valakije.

2022. jan. 28. 23:48
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is fordul meg ilyen a fejében, munkaidőben dolgozik, nem csajozik.
2022. jan. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%
#11 Ha nem is protokoll konkrétan (ezt nem tudom), én pl. nem mernék a helyében ügyfélnél próbálkozni, hacsak nem tudnám, hogy biztosan van esélyem. Rossz néven is veheti akár.
2022. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Hozzánk is majdnem mindig ugyanaz a futár jött a GLS-től, és ha nem lennék férjnél, akkor lehet én is kiírtam volna ezt a kérdést :D

Egyébként igen, nagyon megütheti a bokáját, ha visszaél azzal, hogy tudja a telefonszámod, címed, neved, és ezt felhasználva próbál közeledni. Lehet esetedben pont jól sülne el, mert vevő lennék a közeledésére, de más esetben valószínű felháborodna az ügyfél. Képzeld, ha nem egy jó pasi lenne mondjuk, vagy ha boldog kapcsolatban élnél, és felhívna a futár, hogy elhívjon randira, biztos baromira tolakodónak éreznéd, mert te nem ezért adtad ki az elérhetőséged.

Szóval amit valaki javasolt, legközelebb tudd meg a nevéd, kicsit flörtölj, és ha vevőnek látod rá, akkor add oda neki a telefonszámod, persze vicces, hogy már tudja, de azt más célból kapta. :)

2022. jan. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
*vevő lennél
2022. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

#14 na igen, hallottam már ilyen sztorit, hogy ilyen közeledés miatt kirúgták az illetőt, mert nem volt vevő rá a hölgy. Nem Magyarországon, meg talán nem is futár, de a lényeg ugyanaz.

Amúgy tetszenek a tanácsaid, köszi! :)

Még ráérek gondolkodni, nem rendeltem mostanában semmit 😄

2022. jan. 29. 17:14
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként igen, nagyon megütheti a bokáját, ha visszaél azzal, hogy tudja a telefonszámod, címed, neved, és ezt felhasználva próbál közeledni. "

Ez lehet, ha személyesen próbálsz ismerkedni vele.

Valahogy érd el, hogy bemutatkozzon, akkor már le tudod csekkolni fb-n, instán. Hisz még azt sem tudja a kérdező, hogy egyáltalán van-e párja, családja.

Az is lehet, hogy foglalt, ha nem, akkor meg bejelölheted és írhatsz neki egy semleges levelet.

Ha személyesen pár szót váltasz vele, akkor talán nem veszi tolakódónak, jelölésnél levélben írj rá. "Szia. Feldobott a facebook, hogy ismerhetjük egymást. Remélem nem gond, ha bejelöltelek."

Ebből már tudni fogja, hogy bejön neked, és ha akar ő is valamit, akkor már megteszi a következő lépést.

2022. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
1-es először azt kéne kiderítenie, hogy van-e párja nem?
2022. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

#17 Nem, ennyiből nem fog arra gondolni, hogy bejön neki :'D Ez egy sima sablon szöveg.

Viszont kérdező óvatosan ezzel, mert ha nem viszonozza akkor kicsit kínos lesz ha legközelebb rendelsz valamit :D

2022. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

11-es tudod mennyi embert hív egy nap? Biztos nem is emlekszik ra, es nagy tobbsegeben ha PDA-n hív fel. Vagy céges mobilon. Ritka hogy sajat mobilon keresi az ugyfelet de gondolom ha ez igy van akkor azt fizeti a ceg neki.Szoval tudja a szamod addig mig felhív aztan mar a kovetkezot hivja. Ez szep rozsaszines kodos elkepzeles. Tudod mennyi csomagot kezbesitenek egy nap? Szerinted meg is jegyzi majd fejbol es titkon andalogva romantikazva nezi a szamod, de nem hiv csak fantazial hogy mi lenne ha felhivna. 🙂 Gyerekmese


Egyebkent ha netalantan a futarnak megtetszik az ugyfel akkor sem hivhatja mert munkahelyi adatsértés lenne. GDPR itt is érvényes. De mikor viszi a csomagot elkerheti a szamod proba szerencse modon, es ha megadod, akkor hivhat. De felhivni ugy hogy nem kerte el a szamod es csak a munka miatt tudja azt nem teheti.

2022. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!