Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik nekem a GLS-es futár,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem a GLS-es futár, hogyan kezdeményezhetnék?

Figyelt kérdés
Amikor csomagot hoz, szoktunk váltani pár szót általános dolgokról, de a nevét sem tudom.
2022. jan. 28. 18:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

#20. Ettől függetlenül megtetszhet nekik is egy-egy ügyfél.


Én ügyfélszolgálaton dolgozom, sok emberrel beszélek egy nap, és tény, hogy a többséget nem tudnám felidézni, de vannak emberek, sztorik, amelyekre még évek után is emlékszem.

2022. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

21-es úgy értettem hogy a kérdező téved nincs meg a száma a futárnak. Ő nem birtokolhatja, mert vétene a GDPR ellen. Az ugyanugy bűncselekmény ha ügyfelek adatait tárolja magán mobilon es az a cégnek is presztizs vesztés ha a munkavállalojuk lopkodja a jó csajok telefonszámait ahelyett hogy elkérné személyesen.


Attol még megtetszhet a futarnak bárki nem ezt mondtam. A kérdés, hogy mennyire mer kezdeményezni. Ha nem mer, akkor bukó maximum ha tetszik neki míg felhívja addig fantazialhat a mobil számán aztán elfelejti. De itt nem az derül ki, hogy a futarnak tetszik az ügyfél. Pókerarcu vagy-vagy helyzet. A kommunikaciobol már következtethetne vagy a gesztusaibol de nem írt semmi ilyent. Magyarán nem tudni tud-e róla bármit is. Es ha beprobalkozik a hölgy nála akkor nehogy kellemetlen legyen. De ha ugy gondolja akkor tegye, próbálkozzon. Valaki írta hogy ha visszautasítja akkor neki lesz ciki a kovetkezo csomagatvetel. Nem biztos, ha olyan akkor lepasszolja másik futárnak, ha nagyon kínosnak gondolja es jelenti a depoba ha nem es jó fej, akkor tudja ezt is helyen kezelni. De azt is tudni kell hogy ezek az emberek idore mennek ha csak egy picit feltartod akkor lehet késésben lesz, ami neki lesz necces pénzkeresés szempontjabol. Voltak itt akik irtak hogy GLS futarnak lenni nehéz. Pl. lathattad hogy van olyan hely ahol mindig mas hozza a csomagot. Pl. Van ahol állandó de x évente ők is mindig cserélődnek mert inkabb szakmat valtanak. Nem mindenki bírja.


Ha ugy gondolja, probaljon cimbizni. De azert legyen tudataba hogy vagy-vagy helyzet.


Azt se tudja hogy van-e párja, gyereke. Magyarán családja. Beszélgetni se beszélgetett vele. A testbeszedet se figyelte meg. Magyaran semmi jele annak, hogy a futarnak is tetszene. A nevét se tudja. A bekoszonese szimpla futarokra jellemzo. Semmi különös. Ebbol nem lehet tudni hogy ugy gondol-e rá, mint te a feledhetetlen ügyfeleidre.

2022. jan. 30. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!