Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 eves lettem decemberben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 eves lettem decemberben, nem kestem meg el a hazassag/gyerek/feleseg temaval? (30F)

Figyelt kérdés
Kicsit ramtort a panik az elmult honapban, mivel mindig is szerettem volna csaladot,de elobb azon voltam, hogy a karrierem epitsem es ez sajnos ilyen sokaig tartott. Nyugtatom azert magam, hogy egy ferfinek nem keso meg 30 evesen se elkezdeni ezt, de kivacsi vagyok a velemenyetekre.
2022. jan. 31. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem késtél le semmiről. Én 42 éves szűz faszi vagyok és még én se késtem le semmiről :).
2022. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
32évesen ugyanezen gondolkoztam, de màr csak azért is lesz-rom.
2022. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem még nem késtél el, csak arra figyelj, hogy ne azt a nőt vedd el meg azzal csinálj gyereket, aki legelőször hajlandó összejönni veled, hanem akivel tényleg összeilletek.
2022. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Majdnem 30 éves nőként én is ugyanezzel küzdök.
2022. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Ne görcsölj rá! Van még lehetőséged családot alapítani, főleg ha a karriered eredményesen építetted eddig, ez ad neked egyfajta megbízhatóságot. Csak jól állítsd be azokat a szűrőket, amik fontosak lennének neked egy kapcsolatban és próbálj olyan emberré válni, amilyen szerinted az elképzelt nőnek teszhetne. Az esetleges visszautasítások pedig ne törjenek le, haladj a célod felé, aztán majd kialakul valahogy.
2022. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Van, aki 30 évesen már csinált 2-3 gyereket és azóta rég elvált.

Ne máshoz mérd magad, főleg ne egy elbäszott társadalom agyament elvárásaihoz. Éld úgy az életedet, ahogyan neked a legjobb.

2022. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Abszolút nem.
2022. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem se másokhoz méregesd magad.

Ismerkedj, randizz.

Én is 30 éves vagyok, igaz én normális kapcsolatot keresek már lassan 10 éve, de eddig semmi.

Vagy én nem jöttem be neki, vagy ő nekem, vagy nem volt közös jövőképünk.

Ez van.

2022. jan. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!