Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Decemberben volt egy pozitiv...

Decemberben volt egy pozitiv tesztem. Aztán nagyon erős görcsöm volt és darabos élénk vörös vérzésem! Januárban megjött a Február kimaradt és most 10 napos késéssel nagyon erős pozitiv tesztem van. Hogy lehet? A hcg maradt meg?

Figyelt kérdés

2019. márc. 7. 16:45
1 2 3 4 5
 1/48 anonim válasza:
100%
Oszt' kendasszonnnak 3 hónap alatt nem volt annyi esze, hogy orvoshoz menjen?
2019. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim válasza:
100%

Pozitív teszt esetén mindenképpen orvoshoz kell menni. Ha meg akarod tartani, ha nem. Álpozitív nincs, vagy ha igen, akkor baj van (ciszta is termelhet hcg-t).


Ha eddig nem voltál, legalább most menj el orvoshoz.

2019. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Nem mentem el mert januárban tesztet csináltam és negatív lett!
2019. márc. 7. 16:50
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha januárba negatív volt akkor nyilván nem maradt hcg a szervezetedbe decembertől mostanáig...Valószínűbb, hogy ismét terhes lettél.(ciszta is csinálhat ilyet de az állítólag nagyon ritka)
2019. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha utána volt nega teszted, most meg van megint egy pozi( egy hónap elteltével) akkornem lehet h terhes vagy!? De talán fáradj el orvoshoz, és megmondja
2019. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Lehetetlen. Nem voltunk egyutt a párommal november óta
2019. márc. 7. 16:59
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem vetéltél el.


Ismételd meg a tesztet és menj orvoshoz.

2019. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha novemberben voltatok együtt es most pozitív akkor vagy kamuzol, vagy futás megvenni a kelengyét.
2019. márc. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
97%

Menj orvoshoz mert lehet nem ürült ki az előző terhességed rendesen, bent maradtak darabok, az is csinálhat pozi tesztet, legalábbis nekem ez volt.


Bár én vetélésnél rohantam dokihoz,csak épp nem volt alapos

2019. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 babyboom567 ***** válasza:
97%

off:ha maradtak volna benne darabok december óta meghalt volna vérmérgezésben,szerintem.

Kérdező:ha pozitív a teszted terhes vagy.

2019. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!