Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként egyedül fogok menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként egyedül fogok menni discoba, tudnátok mondani tippeket tanácsokat?

Figyelt kérdés

Ismerkedésre és persze arra hogy ne legyen bajom, épségben haza jussak

Ps.:Nem fogok inni.

Köszi


2022. febr. 2. 19:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Poharat szem elől SOHA NEM HAGYUNK.
2022. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Ha Budapest belvárosába mész, elkísérlek:) Nekem sincs kivel mennem, szintén nő vagyok.
2022. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%

Én nem igazán javaslom.

Jártam egy ideig discoba egyedül. Olyan helyre, ahol mindig előfordultak régi ismerősök, volt osztálytársak, de alapvetően egyedül voltam.

Rádszállhatnak idióták, akiktől nem biztos, hogy tudsz szabadulni. Hazafelé is lehet késő éjjel vagy hajnalban veszélyes. És ahogy már írták, az italodra is folyamatosan figyelni kell. Csak olyan italt igyál, amit te magad bontasz fel.

És amgy is elég unalmas, nem kellemes egyedül.

Pedig én még a szolidabb idökben , 89-ben járkáltam egyedül, azóta gondolom, "durvább" az éjszakai élet...

2022. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
8%

Dupla bugyit vagy streccs bugyit húzzál fel, ha aládnyúlnak, nehogy átszakadjon a bugyid.

Meg ne menjél szoknyában, mert akkor könnyebb dolguk van.

amúgy jobbára vidéken fordul elő.

2022. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Hosszúban menjél, nadrágban. 2 mp alatt belédnyomják a tűt, észre sem veszed. Ha hosszút veszel, kisebb az esélye.
2022. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Milyen tűt?
2022. febr. 2. 20:16
 7/25 anonim ***** válasza:
53%

húúúúú az annyját, ide kár volt benézni, elolvasni a válaszokat.

ENnyi baromságot már rég olvastam itt egyszerre.

Itt amúgy hány évesek válaszoltak?

Voltatok ti már egyáltalán diszkóban, vagy az általánosban ilyen mesékkel rémisztgetitek egymást?

2022. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
27%
7es, legutóbb a 4-6os villamoson volt hogy beleszúrtak egy random utasba. Reagálni nem volt ideje. Nem vicces.
2022. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Előbb fogja elütni egy autó a járdán.
2022. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Menj a női mosdóba, és próbálj meg "felszedni" egy csapat barátnőt akikhez hozzácsapódhatsz az estére. Nem ritka az ilyesmi, az én baráti társaságomhoz is csatlakozott már ilyen egyéjszakás lány, aztán jól elvoltunk😅


Innentől pedig józan ész az egész: ne hagyd hogy zargassanak, hanem ha kell, kérj segítséget; ha rendelsz italt, akkor a pultos adja a kezedbe a poharat és ne rakd le sehova őrizetlenül; ne fogadj el senkitől semmit, stb....

2022. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!