Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy pasi, aki sosem ír,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi, aki sosem ír, hanyagol, de ha megemlitem neki h most van pasim, érdeklődőbb, ez miert van?

Figyelt kérdés
40es elvalt no vagyok ket gyerekkel.nem tudok szinte semmit a pasasrol, probalok kezdemenyezni, felkelteni a figyelmet, de nem nagyon ir vissza. Viszont ha vm mas pasit emlitek, akkor kerdezoskodik. Ezt most olyan egy év távlatában kell erteni, ahol idorol idore probaltam vele felvenni a kapcsolatot.

2022. febr. 4. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1 év alatt sem sikerült felkeltened annyira az érdeklődését, amennyire Te szeretted volna, akkor az illető NEM AKAR semmi komolyat sem Tőled.

Tudom, rossz érzés ezt tudatosítani, de ez van.

Ha felhozol neki más pasit, akkor is csak az egóját sérti a dolog, hogy lehet, tovább már nem fogsz érdeklődni iránta, de ennyi.

Lépj tovább és ne vedd komolyan vehető partnerként ezt a pasit.

2022. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Parkolópályán tart, ha meg érzi, hogy csúsznak ki a kezei közül a lehetőségek, akkor elkezd kapálódzni.

Túl rövid az élet, várni ennyit bárkire is. :(

2022. febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudok szinte semmit a pasasrol, probalok kezdemenyezni, felkelteni a figyelmet, de nem nagyon ir vissza."

Miért olyan fontos neked pont ő, mikor csak annyit tudsz róla, hogy nem akar tőled semmit?

Ne várd meg, hogy egyszer csúnyát írjon vissza.

2022. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Na vajon miért? Komolyan 40 évesen nem jössz rá magadtól, hogy

- egosérelem

- féltékenység

- félelem, hogy kiesik a pixisből

- félelem, hogy nem maradsz talonban végső szalmaszálnak?

2022. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!