Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Durva ha már annyira éhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva ha már annyira éhes vagyok hogy nagyon örülnék egy 100 kiló feletti lány közeledésének is és szeretném őt kényeztetni, elvarázsolni a szövegemmel, bókolni neki?

Figyelt kérdés
F/31
2022. febr. 4. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira "éhes" lennél, akkor már rég kezdtél volna valamit az életeddel. Szóval annyira még sem akarhatod, ha még mindig ugyan az a vesztes vagy, akin évek óta röhögnek itt az oldalon.
2022. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan éhes vagy, egyél egy virslit és igyál rá egy sört.
2022. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Balázs kannibál lett.
2022. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a problémád a 100kg-os lányokkal, te is 140kg vagy, pont összeilletek.
2022. febr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem durva. Mondhatjuk úgy is, hogy megérkeztél.
2022. febr. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod h kellenel egy nőnek, csak mert az 100 kg felett van?


Azért kérdezem, mert én 90 kg vagyok, és soha nem állnék le egy félakoholista, csóró lúzerral. Ellenben sikeres, normális férfival igen

2022. febr. 5. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!