Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a legjobb és a legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb és a legrosszabb tulajdonságod?

Figyelt kérdés
Mi az a tulajdonságod, ami szerinted a legtöbb randipartnernek bejönne? És mi az, ami a legkevésbé?

2022. febr. 7. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Legjobb szorakoztato vidám házias vagyok

Legrosszabb alacsony kis mellű

2022. febr. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vidám vagyok, sok minden érdekel és a visszajelzések alapján a humorom is jó.


Türelmetlen vagyok és néha nagyon önző (utóbbin egyébként dolgozom h ne így legyen).

2022. febr. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Mindkettő az intelligencia, mert:


a) Lehet velem beszélgetni változatos témákról.


b) Imádok versenyt csinálni belőle, hogy ki az okosabb. És tudom, hogy én.

2022. febr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1 “alacsony kis mellű”

Ezzel mi a problémád?

2022. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4 minden pasi ezert offol egy ido mulva. szeretik a vekony nőket de aztan elkezdenek vágyni van mit rajta fogni tipusokra meg mellszexre stb.


Vagy masik pelda.

Tinikent a bnomnek nagy melle lett nekem semmi.

A bnomet allandoan körülrajongták ugy hogy még megszolalnia sem kellett. En ha akartam hogy legyen barátom akkor meg legyek cserges barátkozós közvetlen. Ha lesek állok abbol aztán várhattam volna.


Mai napig is ha beulunk valahova a pincer rá áll a bnomre. Nem rám.

Sőt. Mellette esélyem sincs pasizni sem. Es en vagyok a fotomodell mellesleg es nem ő.


Plusz volt egy vicces poszt a neten is errol. Csak a fejüket cserélték ki

[link]

2022. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*cserfes
2022. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5-ös. Hány éves vagy egyébként? Illetve, fel a fejjel! :D

Bízz abban, hogy nem minden pali vágyik arra amit Te is írtál! Akik mégis emiatt mennek csak egy nőre azok annyit is érnek. Biztosan találsz majd valakit akinek Te vagy a legszebb és legvonzóbb! :D

2023. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!