Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek? Összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Összejöttem egy lánnyal, akivel már régóta ismertük egymást. Nagyon furcsa lány, nem igazán értem mit szeretne. Régebben ő utasított el, nemrég ő szeretett volna tőlem. Sokszor érzem vele, mintha nem érdekelném annyira.

Figyelt kérdés

Most is egyedül ment koncertre, ezt írta: "lehet furán hangzik, de egyedül szeretnék menni, nem miattad v más miatt, nem tudom én sem"

Én szeretnék többször vele lenni, de nekem így nem fog menni, nem tudom mit várhatok tőle.. szerintetek?


2010. szept. 10. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
saját maga se tudja h. mit akar.Ha már összejöttetek akkor többet legyetek együtt...nemtudom mit akar..kérdezz rá v. mond meg neki finoman,hogy több időt akarsz vele tölteni...
2010. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha két ember szerelmes, akkor sülve-főve együtt akar lenni. Ez a szerelemmel járó őrületes állapot, ami a szerelem kezdetekor a legerősebb érzés a világon. Ha veled van, minden tökéletes, ha távol van tőled, másra sem bírsz gondolni. Aztán sajnos ez az érzés lanyhul és leválik egymásról a két ember, tulajdonképp elmúlik a szerelem legszebb formája. De szerintem ez az első őrületes időszak egy igazi szerelem esetében legalább fél évig, 1 évig tart. Szóval ha már az első hetekben sincs meg, hanem arra van igény, hogy külön legyen tőled, az nem igazi szerelem.

Végig kell gondolni, mitől érezhet így. Soha nem volt beléd szerelmes, vagy csak hirtelen nem tud mit kezdeni azzal, hogy megkapott. Én azt tapasztaltam, ha valamit nehezen kapunk meg, azt értékeljük igazán. Nem tudom, ti mennyit küzdöttetek egymásért, de ennyiből nekem az jön le, hogy nem eleget. Ha volt is küzdés, az nagyon egyoldalú lehetett. Rosszul gondolom?

2010. szept. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jól gondolod, egyoldalú volt.

Köszönöm a válaszokat.

2010. okt. 1. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!