Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy sráccal megbeszéltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy sráccal megbeszéltek egy talit, majd ez történne, mit tennél?

Figyelt kérdés
Adott egy szimpatikus srác, akivel sokat chateltünk, ideje volt már egy személyes talinak, bele is ment, többször írta, hogy nagyon várja már. A tali előtti estén viszont az utolsó pillanatban közli, hogy a bátyjával ivott egy ,, kicsit" ( kb összevissza beszélt chaten). Úgy volt, hogy miután este hazaér, néz majd vonatot, aztán meg már azt mondja, majd reggel. Ezek után viszont bealszik, és nem reagál semmire, nem jön el a randira se. Ti akarnátol ilyen helyzetben folytatást, el tudjátok nézni ezt, vagy felejtős?

2022. febr. 12. 07:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Akarnátok*
2022. febr. 12. 07:41
 2/14 A kérdező kommentje:
Én jelenleg úgy vagyok, hogy megvárok egy magyarázatot, ha azt se kapok, akkor hagyom.
2022. febr. 12. 07:42
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy magyarázatra megadnàm az esélyt, aztán kuka.

Nekem is volt ilyen több is.

Változatosak a reakciók. Van amelyik kikéri magának, hogy magyarázatot vársz, és van amelyik pofátlanul hazudik.

A te esetedben amiket írtál, hogy ivott, bealudt, stb nem fogadnám el. Ez komolytalan. Ha be van tervezve a tali, tartsa magát hozzá. Nincs mentség.

2022. febr. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

"ideje volt egy talinak, bele is ment" szóval esze ágában sem volt talizni, csak te előhoztad és ráerőltetted amibe "bele is ment"

Ezek a csethuszárok nem akarnak talizni, csak online kiverni rád ingyen és bérmentve.

Felejtős a dolog, egyértelműen kihátrál és szórakozik veled, ezek után meg már direkt hülyít, és számolja hogy hányszor játszhatja ezt el veled. A te érdekedbe mondom, tiltsd le most azonnal.

2022. febr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kuka. Annyira mégse volt fontos ez a találkozó.
2022. febr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
engem a magyarázat sem érdekelne OFF kiszámíthatatlan
2022. febr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék mással.
2022. febr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként velem egyszer egy nő csinálta meg majdnem pontosan ugyanezt. Az volt csak a különbség, hogy más kifogást talált: belekötött az utolsó üzenetem egy teljesen semleges mondatába, és eljátszva a sértődöttet, egy nappal a randi előtt lemondta azt és egyben letiltott.


Sajnos vannak, akik azzal szórakoznak, hogy önmagukat másnak kiadva, hamis profillal, hamis fényképpel, összevissza hazudozva szédítenek másokat a neten. Ez a játszma addig folytatódik, amíg a randira sor nem kerül. Ebből az utolsó pillanatban kihátrálnak, majd jöhet a következő áldozat, akivel kezdődhet az egész elölről. Kegyetlen és önző játék ez. Sajnos büntetlenül és vég nélkül lehet folytatni.

2022. febr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos lett volna neki a tali, akkor biztos lehetsz abban, hogy az adott időpontban ott van, és nem részegedik le elöző este.
2022. febr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is várnék magyarázatot, egyszerűen kukáznám.
2022. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!