Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy romantikusnak induló, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy romantikusnak induló, de párkapcsolati fázisba még nem jutott ismerkedést át lehet még menteni barátságba?

Figyelt kérdés
2022. febr. 18. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

A kérdés leginkább az, hogy "Minek?"


Mi a cél ezzel, mi a haszna, mi az oka?

2022. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de minek kellene!? Ha a másik kapcsolatban gondolkodik, akkor nagyon szánalmas és megalázó tud lenni, hogy nem, de azért legyünk barátok.
2022. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak abban az esetben, ha mindkét fél így akarja, mert mindketten rájönnek, hogy párkapcsolatra nem egymást keresik, de beszélgetőpartnernek, stb. jók vagytok egymásnak.
2022. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Mióta tart az ismerkedés?
2022. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha az emberek őszinték lennének nem àlarc mögött hitegetve talizunk majd..mi az utolso dàtum 2022.02.22 csak mert ez olyan ezos a sok kettestől..

Ha élőbe odajössz azt mondod tarts ki vàrj rám 10évet akkor vàrok..


De itt 8000kérdés közt melyiknek higgyek?elrarablàs megfélemlités forditott pszihologia..a zsarolni fog majd ha nem akarsz tőle semmit a gyerekekkel ezt béla azt hittem te de a főnök csinàlta..

Az ittleszel a szomszédba meg velük történt meg..a paprika csoki a bunkotol meg ott ismerkedtek meg..

Minek kellett a jàtszma?hittem a romantikus üzijeidnek..

Talàltam egy könyvet kerestem benne a jelet de nem volt mert a könyvtàros sztorit is olvastam ..

Nem vagyok skizo meg ilyenek amit itt irtok..csak megfàradt a lelkem .

2022. febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
barátzónásítva
2022. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mindig más dàtum mindig hitegetés egy életünk van élni kell és te nem jössz nem mondod el a verziodat miért igy kellett én ottvoltam elmondtam ..elmondtam a jégkrémet is.. (persze nem lepődtél meg rajta hosz te szervezted igy..-soha egy fillért nem raktam el pedig kajàra nemvolt pénzünk mert a főnök nem adott.de kellett a munka mert te nem voltàl velem hogy ne vegye el a gyerekeket..és ezért itélkezel ..
2022. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Mivel olvastàl tudod milyen életem volt nem könnyű de egészséges maradtam.. mindenki meghalt..engem nem szülők neveltek igen főzni se tanultam meg-ezért mondtad akkor azt is te anyudtól mamàdtól tanultál főzni..ittam minden szavad a mai napig hallom visszaidézem..közben már ott átvertél..


Nem akarok barát lenni és itt levelezni..

2022. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerelemmentesítek.

Szerelemmentesítek.

Szerelemmentesítek.

2022. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
a lepontozómanó ideverte a farkát
2022. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!