Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan válhatna ez egy forduló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válhatna ez egy fordulóponttá?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok és meg esz a görcs ha egy nôvel beszélek. Leggyakrabban hidegséggel árasztom el ôket, hiszen tudat alatt nem akarom, hogy beszéljenek velem.


Gyermekkoromban a domináns érzelmem az elhagyatottság érzése volt. Ebbôl mély szerelemmel próbáltam kitörni, viszont elutasítottak mert túlságosan romantikus voltam túl korán (szerencsére elutasítottak).

Ezt követôen összeszedtem magam és teljesen megváltozott az életem. Sokan el is ismerik a jelenlegi állapotomat.


Viszont egy nô jelenleg szinte könyörög,hogy vigyem el randizni, de akárhányszor vele vagyok feszült vagyok, félek és tartok attól, hogy el hagy.

Egy màsik nônek jelzést küldtem, s ezt követôen velem akart haza sétálni, én erre elkezdtem telefonálni és nem is foglalkoztam vele.


Hogyan tehetném ezt a rengeteg kudarcot életem fordulóponttjává?


Jelenleg ott tartok, hogy összeírtam minden pozitív dolgot rólam amit egy nônek kínálhatok.

De ez még kevés ahhoz, hogy tényleg elhívjam randizni ôt/ôket.



2022. febr. 23. 14:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Kieg.: *Ezután összeszedtem magam, azaz karriert építettem és egy megalapozott anyagi háttért biztosítottam magamnak. Viszont a csavar a történetben, hogy még mindig úgy állok a nôkhöz, mintha 12 éves lennék.
2022. febr. 23. 14:31
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Rajzolj rájuk bajuszt
2022. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ezt inkább egy szakemberrel kellene átbeszélned, semmiképpen a GYK válaszolóitól várd a problémád megoldását.
2022. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó. Arra számítok, hogy valaki aki hasonló helyzetben volt és megoldotta ír valamit.


A szakemberrel már felvettem a kapcsolatot, de érdemes ide is 'benézni", hiszen ezúttal már változtatni fogok.


Az elsônek is köszönöm, hiszen ha elképzelem a nôket bajusszal: 1. Ez vicces, így több lesz az energiám, humorosabb leszek, illetve 2. Olyanok lesznek mint férfitársaim így gond nélkül beszélgethetek velük.

Ezt komolyan ki is próbálom.

2022. febr. 23. 14:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem félsz,hogy elveszíted azt a nőt, addig húzod ezt?
2022. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 5.


Mindentôl félek, de annyira semmitôl sem mint a nôktôl.

Ha ezt nem teszem helyre magamban, akkor megnézhetem magam 10 év múlva, valószínûleg ugyan az a 16 éves leszek mint jelenleg.


Mit érnék azzal ha egy diszfunkcionális kapcsolatba kerülnék most? Ha ezáltal elveszítem, akkor lesz másik. Jelenleg túl needy lennék egy kapcsolathoz bármennyire is szeretnék egyet.

2022. febr. 23. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Most az miért jobb ha valaki elhagy, minthogy esélyt sem adsz neki és összejön mással? Legalább lenne egy jó időszakod, aztán meg az sem biztos, hogy elhagyna. Akármi is egy kapcsolat/kaland vége azzal csak tapasztaltabb és több lesz az ember.
2022. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért rosszabb*
2022. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!