Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány év kapcsolat után jutotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év kapcsolat után jutottatok bármilyen szempontból fordulóponthoz?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a történetetekre.

A gondom, hogy a párommal jelenleg ott tartunk, hogy azt érzem, talán mégsem illünk össze annyira, mint hittem és a kommunikáció sem megy úgy, mint régebben. Nem tudom, mit tegyek. Szeretem, de közben egyedül érzem magam.


2018. jún. 4. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok. De úgy gondolom, ha valami probléma van, az csírájában már ott volt a kezdetekkor is. Csak idő kérdése, előbb-utobb ugyis kibukik valamin. Minél előbb, annál jobb.
2018. jún. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 peca1000 ***** válasza:

7 év együttélés, és (hosszas könyörgés az ő részéről) után elvettem feleségül. :)


Lett róla papírja, be is kereteztette.


5 éve vagyunk házasok.

2018. jún. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12 évig jártunk amikor felvetette hogy szeretne családot velem. És szeretne elvenni. (én előtte nem kértem hogy kérjen meg, vegyen el, max rokonok részéről volt beszólógatás).
2018. jún. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam általában mindig 1 év körüli a fordulópont.Akkor már tisztában vagyok mindennel,mi tetszik mi nem,de sajnos sokszor elkövettem azt a hibát hogy ezt az időt kitoltam ismervén a gondokat,mert nem voltam képes szakítani.Aztán persze vége lett,de felesleges volt több időt erre pazarolni.A ragaszkodás a rosszhoz meg a legnagyobb hiba,persze ennek lehet ezer oka is,senki nem lát bele más életébe,de szerintem ezek felkiáltójelek hogy ez így nem jó,és valaki más kell.
2018. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fél év cset > első randi


5 hónap távkapcsolat (kb. 30 együtt töltött nap) > összeköltözés


Lassan két évesek leszünk :), további fordulópont nincs, de életünk legnagyobbja az lesz, ha VÉGRE kapunk fekete polcos szekrényt, ami nem széles :D

2018. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 év együtt. Úgy érzem most egy elég mély fordulópontot élünk meg. Apja nagyon beteg műteni fogják. Ezt leginkább a depressziója és a mostanában előforduló italozása okoz. Ilyenkor pedig nagyon bántó és energiavámpír, s nagyon félek tőle ne váljon ugyanilyen megkeseredett makacs vénemberré párom. De lassan látom rajta már most hasonlít rá. Hiába próbálom felvidítani, minden időmben segíteni nekik, félreteszem a saját bajaim (nálunk is van beteg a családban, energiavámpír is, rossz munkahely, stb) minden napra jut valami mintha csak valami szappanopera lenne.

De igyekszem optimista lenni. Őt pedig ez zavarja. Hogy beszélgetni akarok vele vagy miért vagyok boldog. Nem vagyok, csak örülök, hogy látom s próbálom a közös időt nyugodtan eltölteni. Nem tudom hol lesz a vége, vagy szakítunk vagy végignézhetem ahogy eltemeti az édesapját ajd végül ő is ilyen lesz.:(((

2018. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6.: kitartast, remélem jobb lesz, vagy meg tudod hozni a megfelelő döntést, még ua nehéz is :(
2018. jún. 4. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!