Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Van valami "kíméletes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van valami "kíméletes" mondat a visszautasításra?

Figyelt kérdés
A következő a szitu: van egy srác aki nagyon tetszik nekem és én is tetszem neki. A gond annyi, hogy nem csak neki, hanem az egyik legjobb barátjának is. És mindig mindketten a másikról kérdezgetnek, hogy ő tetszik-e nekem. Ilyenkor csak azt akarják "felmérni", hogy a melyikőjük "esélyesebb"? Igazából sosem tudom, mit mondhatnék rá, mert a másik srácot sem akarom megbántani azzal, hogy azt mondom, hogy nem jön be. Van erre valami jó válasz, amivel nem bántom meg a srácot, de a másikat viszont bátoríthatom kicsit?
2010. szept. 12. 13:19
1 2
 1/12 Kamuuu ***** válasza:

Nyugi csak annyit kell mondanod neki már annak aki nem teszik hogy bocsi de a másik srác nekem sokkal jobban bejön te sem vagy ronda csak nem az esetem:/:S:S

Kb ennyi ha megérti akkor jó ha nem akkor hülye

2010. szept. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

a nem sose kiméletes :/ csak vannak olyanok akik még szeretnek belerugni a fiúba...


de ,hogy mondjak is vmit szerintem is csak annyit kell mondanod hogy ő jobban bejön neked

2010. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megmondod hogy nem az eseted és kész. Ha hazudsz az rosszabb.
2010. szept. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hát elmondod neki amit érzel..de ne halogasd mert én is utálom ha egy lány "játszik" velem...17 F
2010. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
"Az életben csak egy utat járhatunk és a mienk nem egyezik. Ha belebonyolódnánk az káoszhoz vezetne."
2010. szept. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Szerezz a másiknak egy barátnőt.csak nehogy mind a kettő ráhajtson,s te a pad alá kerülj.

Komolyan. Mit vársz,légy őszinte,mert így nem vesztesz el egy potenciális barátot. Hja ti nők,a női fifika!!!

2010. szept. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mond meg neki őszintén amit gondolsz, a "Legyünk barátok" stb. lerázó szövegektől én személy szerin a falra tudnék mászni.

19F

2010. szept. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nagyon sok van, de ha jót akarsz magadnak és a fiunak akkor legyél vele kicsit kemény, úgy könnyebben kiszeret belőled, és ne kezd el sajnálgatni! vagyis úgy ne h ő megtudja.

16/F

2010. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha valakit tökön rúgnak,az akkor is tökön rúgás,ha előtte megsimogatod.Nincs ilyen szöveg. Csak ne használj közhelyeket.
2010. szept. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tehát a " Barátok azért még lehetünk,nem veled van a baj és akármi ami ahoz hasonló hogy : Kedves vagy DE....

Felér 6 Tökön rúgassál!

2010. szept. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!