Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívás pár mondat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívás pár mondat dumálás után?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen dolgozik egy csaj, nagyon jól néz ki, csak ritkán tudunk dumálni, mert más részlegen van.

Amikor viszont beszélünk, pár mondat erejéig is, nagyon kedves, és mindig mosolyog.

Szerintetek belemenne, egy randiba, hogy pl. munka után igyunk meg valamit vagy ilyesmi?


Igen kezdő vagyok még csajozás ügyben, nagyon, de nagyon félek a visszautasítástól, ill attól hogy van pasija.....:S


Ha visszautasítana, nagyon ciki lenne utána ha munkahelyen összefutnék vele, égnék rendesen.


Ezért kétoldalú az ügy, mert nagyon tetszik a csaj, de ha visszautasít, akkor meg szánalmasnak fog tartani, és elmondja hogy én mekkora lúzer vagyok, a kolléganőinek...:S


17/f


2010. júl. 5. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy esetleg visszautasít, még nem biztos, hogy lúzernek is tartana. Az pedig, hogy szépen mosolyog rád, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy tetszel is neki. De szerintem nem veszítesz vele semmit, ha mondjuk azt mondod neki, hogy "nem lenne kedved meginni valamit munka után?" Biztos bóknak venné, még akkor is, ha nemet mondana.
2010. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bátran hívd el,ne félj,meghívhatod italra,moziba vagy ahova szeretnéd csak az a lényeg hogy érezzétek együtt jol magatokat :) Ha tényleg annyira kedves mint leírtad akkor nemfog luzernek nézni..sőt szerintem tisztelni fog azért hogy megmerted tenni :)
2010. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd el, aztán KASROJSDAFLSDIHGLSIZHGL,RJGLÉISDRHJGÉDIOJGÉLKJRÉLIHGDLRIGLDRIHGLDRIGDLRGAKSJDÉAODJAÉSDFKLJSGÉOESJTAKARODJÁLELINNÉTMALIFDUDASLFI
2010. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!