Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy ismerek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ismerek egy lányt és nem "félek" tőle annyira mint a nem ismert lánytol? (félénk vagyok) 15/f

Figyelt kérdés

például: ha ismerek egy lányt és tetszik nekem akkor nem vagyok félénk és merek vele beszélni de ha nem ismerem a csajt rá se merek nézni :D

ez ellen mit tegyek?


2010. szept. 12. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
nézzé rá
2010. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jah... nézz rá! XD Vagy legalábbis próbálj meg vele ismerkedni!
2010. szept. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hova jársz suliba??!!!
2010. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
dugd fel neki a hüvelykujjad és kérdezd meg hogy lájkolja-e
2010. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát nem tudom hogy elmondjam hova járok de elmondom :D

Simontornya

2010. szept. 12. 16:34
 6/9 anonim ***** válasza:

OKS!!

Akkor nem szolnoki vagy!!!

Am én is ilyen vagyok meg se merek szólalni azokkal a csajokkal akiket nem ismerek v. akarok vmit :D!!!

Nem tom miért félek a visszautasítástól vgy csak attól hogy nem tudunk miről bezsélni /teljesen mások vagyunk!!!

2010. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát ez nagy gond de én 5-6 éve NAGYON merész gyerek voltam semmi gond se volt de most meg sz*rok mint az állat :S
2010. szept. 12. 16:47
 8/9 kkzz ***** válasza:
Talán mert most fogtad fel, hogy ennek úgymond súlya van? Régebben nem vetted ennyire komolyan, szerintem emiatt lehet a változás. Mást úgysem tudunk mondani, minthogy nyugi...
2010. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon kössz a válaszokat ha akartok irjatok még ha nem akkor nem
2010. szept. 12. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!