Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az a pont, ahol eldőlt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a pont, ahol eldőlt, hogy együtt vagytok-e vagy nem? Ki kell mondani a biztonság kedvéért?

Figyelt kérdés
L
2022. márc. 8. 08:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%

Akik azt írják, hogy kimondani meg egyértelműsíteni az tini kategória (mint a 7es), az mit mond az én esetemre, ahol 1 hétig beszéltünk neten, majd elhívtam randira, hajnalig elhúzódott, másnap a csaj hívott el, ott volt csók is, reggelig beszélgettünk egy padon ülve kint a lakása előtt, meg amúgy is kb minden ébren töltött időben cseteltünk, minden intim témáról is, meg hogy mennyire egymásra vagyunk kattanva. Erre ezek után még elment randizni egy másik sráccal, mert "azt már előttem megígérte, mindig tolta, halasztotta" de azt már nem mondta le. Persze hónapokkal később vallotta be, akkor ezt pont elhallgatta. Jogosan ment el a másik sráccal? Mert mi csak utána beszéltünk a konkrét kapcsolatról?

Nem lehet, hogy különbözően működnek az emberek, és a nyílt kommunikáci segíthet elkerülni a félreértéseket. Lehet ezt kifinomultabban is "megbeszélni", nem csak direktbe rámondani, hogy "akkor most járunk?". Vagy ez tini meg dedó sok ember szerint?

2022. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
27%
Kettő egészséges hetero ember ha ismerkedik és 1 hónap alatt filmezés,szex, lelkizés meg volt akkor egy párt alkotnak, ha meg nem ez van a fejedben akkor vagy neked vagy a másiknak komoly fogalom zavarai lehetnek egy párkapcsolat alakulásáról. Ti mai tizen , húszon éves kór elején járó fiatalok csak azt tudjátok hogyan kell inni , drogozni meg szexelni az utóbbit persze megkérdőjelezném.
2022. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem az adott kapcsolattól / embertől függ. Én akkor mindenképp rákérdeznék, a nem érezném azt, hogy magától értetődő. De pl. előző kapcsolatban annyira egyértelmű volt a 2. randitól számítva, hogy nem volt értelme felhozni ezt a témát.
2022. márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!