Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jelei vannak annak,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak annak,hogy csak időtöltés vagyok számára és nem akar komolyabbat?

Figyelt kérdés
Sokat dolgozik emiatt heti egyszer tudunk találkozni. De volt úgy,hogy egy hét kimaradt mert más dolga volt. Igyekszik velem is törődni, de néha úgy érzem,hogy nem férek bele az életébe. Azt még nem tudom hogy más nő miatt vagy, mert ennyire szűk a mozgástere.
2022. márc. 8. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Igyekszik velem is törődni"

Nem elég igyekezni, akarni kell.

2022. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarna komolyabbat, akkor tenne is érte. Mindenkinek arra van ideje, amire akarja!
2022. márc. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szép is, hogy az emberi kapcsolataink utolsó helyen vannak prioritási listán. Gratulálok mindenkinek, aki ilyen.
2022. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A sokat dolgozik mit jelent? Az én párom is sokat dolgozik, mégis van rám ideje. Mikor távkapcsolatban éltünk, akkor is együtt töltöttük a hétvégéket.
2022. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha ismerkedés elején 1-2 hetente van rád ideje, előreláthatólag nem tudja megmondani mikor változik (pl projekt miatt pár hétig húzósabb a meló), akkor csak időtöltés vagy.
2022. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megcáfolnám az előttem szólókat.

Vannak ilyen emberek, én is ilyen vagyok csak nőben. Nekem előrébb állnak a céljaim jelenleg, mint egy kezdeti fázisban tartó kapcsolat. Mivel a karriercéljaimon már 10 éve dolgozom, nem fogom hirtelen elengedni őket , csak mert megismertem valakit. Még ha komolyan is gondolom az illetővel, nem lesz hirtelen fontosabb ezeknél a céloknál. Én kapcsolatban is heti 1-szer jutok el programra a párommal. Dolgozom, tanulok, vállalkozást építek, fejlesztem magam, versenysportolok, nekem ezek fontosak, ettől még a párom is az. Olyan párt kell találni, aki ezt elfogadja és esetleg hasonlóan O is elfoglalja magát valamivel.

28/N

2022. márc. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!