Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hasonló helyzetben jártatok már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló helyzetben jártatok már?

Figyelt kérdés

Pár hete lett először barátnőm

és minden héten egyszer randizunk kirándulunk

Hatalmasat változott körülöttem a világ eddig eről csak álmodtam, és most valóság lett, a lényeg hogy másnap olyan mintha másnapos lennék egyszerüen nem tudom elhinni hogy én ilyen jól éreztem magam egy lánnyal minden apró részletén pörög az agyam, fura érzés



2022. márc. 9. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, sok boldogságot!
2022. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóban vagyok.

Plátoi szerelmemmel járok, szinte akkor sem tudom elhinni hogy viszonzott, mikor szószerint a szemembe mondja, kötődik ragaszkodik hozzám, féltékeny, napi szinten vagyunk együtt majdnem együtt élünk és még ma sem vagyok képes felfogni azt hogy de már nem plátoi hanem velem van, belém szerelmes.


Talán még életemben nem volt ennyire viszonzott kapcsolatom sem, mint amilyen vele van kapcsolatom. Szinte rajong értem.


Engem sajnos környékeznek az "árnyékok", hogy vajon meddig nem hagy el meg stb:(


Nem tudom igazán beleélni magam.

2022. márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Heti randi rohadt kevés lesz! Minden nap találkozzatok és heteken belül költözzetek össze?
2022. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!