Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első randira a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randira a lány hívja el a fiút, akkor a lánynak kell fizetnie mindent?

Figyelt kérdés

Nem egy konkrét helyre, csak ha megkérdezi, hogy van-e kedve találkozni a másiknak, a részleteket pedig közösen beszélik meg, tehát nem elhívja egy méregdrága helyre és úgy:D

Amúgy szerintetek nagyon ciki ha a lány hívja el az első randira a srácot?



2022. márc. 11. 11:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Hát, engem úgy neveltek hogy az fizet aki meghívja a másikat.

Szerintem nem ciki.

2022. márc. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek kőbe vésett szabályok.

Engem hívott már el lány úgy, hogy kifejezetten azt mondta, hogy meghív vacsorázni, de ott derült ki, hogy nem úgy gondoltam, hogy ő fizet. :)

Tehát, ha hívsz, akkor készült rá anyagilag, de ne ragaszkodj hozzá, hogy te fizeted az egészet.

2022. márc. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
1%

nahát, milyen érdekes, hogy így alakult ki, hogy általában:


1. a férfi hívja meg a nőt

2. az fizet, aki meghív


XDDDDD

2022. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2%
igen, és a millióból egy esetben is, amikor a nő hívta meg a férfit, megy a szabadkozás és a kéztördelés, hogy "h-háááát, a férfi szokott fizetni, nem?" és hasonlók, meg látványosan várják, hogy majd remélhetőleg "úriember" lesz a férfi. vicc :D
2022. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#4

Biztos van ilyen is, mi az elejétől kezdve felváltva fizettünk a programokon,amíg randizgattunk és amíg külön kasszán voltunk.

2022. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem konkrét helyre hívod, akkor nem neked kell mindent fizetni.
2022. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Manapság szerintem inkább általánosabb, hogy mindenki fizeti a saját fogyasztását. Legalábbis az én ismeretségi körömben így van. Az más helyzet, ha az egyik fél felajánlja fizetéskor, hogy hagyd csak, én állom. De a szándék legyen meg mindenkiben, hogy legalább a saját fogyasztását kifizesse.

Én például kifejezetten rosszul érzem magam, ha nem fizethetem a saját részem, én csak nagyon ritkán szoktam engedni, hogy fizessenek helyettem, mert olyankor úgy érzem, hogy most tartozom. De ez már csak az én kis személyes hülyeségem.

2022. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is úgy voltam vele nőként, hogy amíg csak ismerkedünk, szeretném fizetni a felét, mert nem várom el senkitől, hogy meghívjon ide-oda. A legtöbb esetben nem engedték a férfiak, hogy fizessek, a párom pedig egyenesen megsértődött, hogy fizetni akarok. Hat éve vagyunk együtt, egy kezemen meg tudom számolni, hányszor engedett fizetni. Szerinte az a férfi dolga. Szerintem nem, de ez már valószínűleg így marad 😀
2022. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

#3: "2. az fizet, aki meghív"


Nem vacsorázni hívta, csak talizni.

2022. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

"Amúgy szerintetek nagyon ciki ha a lány hívja el az első randira a srácot?"


Ma már nem.


"Ha az első randira a lány hívja el a fiút, akkor a lánynak kell fizetnie mindent?

Nem egy konkrét helyre, csak ha megkérdezi, hogy van-e kedve találkozni a másiknak, a részleteket pedig közösen beszélik meg..."


Ebben az esetben férfiként úgy készülnék, hogy én fizetek.

2022. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!