Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hol ismerkedjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol ismerkedjen egy huszonéves srác?

Figyelt kérdés
Iskoláknak már vége, munkahelyen nincsenek lányok, baráti körben szintén nincs "jelölt" és ritkán kerül be új ember. Szórakozóhelyek nem az én világom, a net pedig tapasztalatom szerint csak önbizalomrombolónak jó. Szóval akkor hol?
2010. szept. 13. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Például menjen el tánctanfolyamra.

Egyébként tudom, hogy ez komoly probléma, az ennyi idős fiatalok jelentős részét érinti. Nekem is van olyan barátnőm, aki nem tud hol ismerkedni, mert óvónő.


De pont emiatt lenne fontos, hogy mozdulj ki, menj el különféle helyekre, szakmától függően konferenciákra, továbbképzésekre, tanfolyamokra... ezek mind jó lehetőséget nyújtanak az ismerkedésre.

2010. szept. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válasz, a tánciskolát már próbáltam - többször is. Bár sikerült ott pár emberrel megismerkednem, sajnos a párkapcsolathoz nem vitt közelebb a dolog.
2010. szept. 13. 09:18
 3/7 anonim ***** válasza:

te jó ég!


bárhol. az utcán, a boltban, a metrón, vonaton, erdőben kirándulás közben, a dugóban ülve a másik kocsiból.....


ismerkedni mindenhol lehet, nem kell túlparázni! :-)))

2010. szept. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
könyvtár? boltban? nekem így hirtelen ez a kettő jutott eszembe de tényleg kb bárhol lehet. mondjuk én nem ismerkednék utcán srácokkal szerintem, max ha tényleg olyan hogy elsőre nagyon megfog.
2010. szept. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha valaki ilyen kérdést tesz fel, ott nem a "hol"-lal és a helyszínnel van a baj ;D
2010. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem nyugodtan próbáld meg a netet, és járj el szórakozóhelyekre, nem feltétlenül diszkókba, de ha beültök valahova beszélgetni haverokkal, pubokba vagy elmentek koncertekre ott is vanna lányok
2010. szept. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kezdtem én már 6 éves kapcsolatot Irigy Hónaljmirigy koncerten, szóval ne aggódj, csajozni _bárhol_ lehet :)
2010. szept. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!