Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik férfi a vonzóbb e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfi a vonzóbb e kettő közül? A beszédes, vagy a csendes?

Figyelt kérdés

1. Kommunikatív, sokat beszél, könnyen beszélgetésbe elegyedik, nagyon könnyen szót értesz vele. Soha nincs kínos csend, mindig van valami jó témája vagy jó kérdése, és az összes illendő kérdést és megszólítást jól ismeri. Gyakran jön elő jó poénokkal.

/A nőről ledumálja a bugyit is/


2. Szűkszavú, ritkán beszél de akkor mond is valamit. Nem fog veled elkezdeni arról beszélni, hogy milyen szépen süt a nap. Semmitmondó beszélgetésekbe nem megy bele. Megválogatja a szavait. Csend az van, de neki az nem kínos. Inkább a tettek embere, nem a szavaké.



2022. márc. 11. 23:28
A kérdező szavazást indított:
A beszédes
A szűkszavú
39 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Mivel én is csendes introvertált vagyok, egy másik introvertálttal nekem kín beszélgetni. Csak extravertált barátaim voltak.
2022. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ambivertált személyiségnek tartom magam, ami annyit jelent hogy a kettő között helyezkedem el. De inkább a beszédesebbet választanám, mert ha van egy jó téma amiről jól ellehet beszélgetni azzal jól eltelik az idő.

A szűkszavúval nem igazán tudok mit kezdeni, egy idő után megunnám,hogy csak én beszélek.

2022. márc. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyikkel se lennénk egy hullámhosszon. Én ugyanis sokat beszélek, de mindig mondok valamit, és utálom az üres fecsegést. Ezért van az, hogy a beszélgetőpartnereim (saját nyitottságuktól függően) vagy rendkívül érdekesnek és gondolatébresztőnek, vagy irgalmatlanul kimerítőnek (információval túlterhelőnek) találják a velem való beszélgetést.

Ezek után döntsd el te, kérdező, szerinted melyik illene hozzám. Ugye, hogy egyik sem?

2022. márc. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
#3 voltam. Még hozzátenném, hogy az ilyen "többnyire hallgat, de ha megszólal, akkor aztán megmondja a tutit" típusú "szűkszavú" emberekkel kapcsolatban nekem az a tapasztalatom, hogy túlnyomórészt csak hiszik magukról, hogy olyan jól átlátják a dolgokat. Valójában baromi szűklátókörűek és egyszerűek, mint a százas szög. Szerinted egy ilyennel közösen én mikor tudnék egy jó kis elemző beszélgetést folytatni valamilyen tetszés szerinti társadalmi / művészeti / pszichológiai témakörben?
2022. márc. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Semmitmondó beszélgetésekbe nem megy bele. Megválogatja a szavait."


Jajj ne! Bírom, mikor valaki hót kuka és azzal jön, hogy "megválogatja a szavait"


Adom a #4-et.

2022. márc. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Az 1-es a bugyis rész nélkül.
2022. márc. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Bocs, ha nem nőként!


1: Exem is ilyen csendes intro volt. Meg is jegyezte, hogy ő sajnos nem tud annyit beszélni, mint én. A szülei is megjegyezték, hogy van beszélőkém. :D Viszont az igazat megvallva, nekem sokszor nagyon feszengős volt. Van egy ilyen hülye beidegződésem, hogy ha csendben van a másik, akkor valami baj van és akkor meg szoktam kérdezni, hogy jól vagy? Vagy megbántottalak esetleg valamivel? Ehhh... Tudom, ez az én hibám, ezen igyekszem javítani folyamatosan magamat, elvileg van egy enyhe adhd-m. 🙈


tl;dr: Nekem tuti egy cserfesebb nő lenne az ideálisabb (nem baj, ha intro), mert akkor lehetne dumálni sokat! 😅

2022. márc. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint hogy az a fiú, aki ronda, az rendes, mert automatikusan jár neki a rondaságért valami? Ha keveset beszél, minden szava arany? Ez a való életben nagyon nem így van.
2022. márc. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az 1-es típus a nyerő. Meg lehet kövezni, de én azokat a férfiakat kedvelem, akik a kérdező szavaival élve "le tudják dumálni a bugyit" egy nőről. Lazák, humorosak és belevalók. Unom már az éretlen, szenvedő kisfiúkat, akik nem mernek kezdeményezni.


25/N

2022. márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!