Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfi kiszolgálok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi kiszolgálok miért olyan rendesek velem (férfival), barátságosak, míg a nők bunkók, ridegek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 13. 14:51
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%
Huu már nem tudom melyik könyvben olvastam egy idézetet arról, hogy a férfiakon észre vesszük, ha kedvesek velünk, a nőknél viszont csak a kedvesség hiányát vesszük észre.
2022. márc. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
90%

Mert egy csomó bugris pasi elkezd flörtölni, mert azt hiszi, hogy flörtölök, ha csak simán mosolygok. Mindezt persze akkor is, ha nővel van és nekem ég a pofám, mert nyilván észreveszi a csaj és volt, hogy láttam olyan keservesen csalódott arckifejezést szegény csajtól, hogy mekkora tapló a pasija.

Azokkal kedves vagyok, akikből nem nézem ki ezt az undorító stílust, de sok pasi ilyen, egyébként nyilván nem mindenki. Ha úgy érzem, hogy valaki nem ilyen, akkor szívesen mosolygok, ez megérzés alapon működik, persze ettől még nem tudhatom, hogy mi jár a fejében valójában, lehet hogy rendes, de nem akarok állandóan kellemetlen szituációba kerülni, mert akar tőlem valamit a vendég és azt hiszi, hogy engem érdekel, így inkább csak udvarias vagyok és segítőkész.

2022. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:

22


Szegény fejed, elkezd flörtölni. És azt nem tudod kezelni?

2022. márc. 13. 16:46
 24/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem nekem szól, de ne flörtöljön. Nem tud nyugton maradni? Miért a másiknak kell kezelnie, hogy neked viszket a tököd?
2022. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
100%
Csak kibújt a szög a zsákból, hogy te is ismerkednél valakivel, ha rádmosolyogna. Na ezért nem mosolygunk.
2022. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:

24


Szóval ismerkedni, udvarolni már nem szabad? Csak a Tinder elfogadható már számodra? Ahol a kockaállúakat jobbra húzhatod?

2022. márc. 13. 17:14
 27/57 A kérdező kommentje:

25


Nem, én sima mezei kedvességről, udvariasságról beszélek. De ha van 1-2 férfi aki ezt tévesen jelzésnek veszi, azt még szerintem lehetne kezelni egy nőnek.

2022. márc. 13. 17:15
 28/57 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a felszolgálónak is lehet kevésbé jó napja.
2022. márc. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%
Azon is fel lennél háborodva, ha egy pasi nem mosolyogna rád, miközben kiszolgál?
2022. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:

29


Persze. Azt hitted a nőkkel szemben diszkriminálok? Csak megfigyelésem szerint a srác kiszolgálók beszédesek, barátságosak, mosolyognak. Ezért nincs amiért panaszkodjak rájuk. Ellenben a búval bhaszott bunkó arrogáns p*ikkal.

2022. márc. 13. 17:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!