Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közepkorú hölgy vagyok,de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közepkorú hölgy vagyok,de egyszerüen nem találok párt.Ti hol ismerkedtek? A neten sem jön össze. Úgy érzem egyedül maradok egész életemben,s nagyon szomorú vagyok.

Figyelt kérdés
2021. febr. 6. 19:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%

elvileg az átlag életkor kb 80 év.


Szóval 40-50 év között lehetsz de még a 40-hez közelebb elvileg.


Háát igen sokan maradnak egyedül ez tény.

2021. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Biztos nem fogsz egyedül maradni még akkor sem, ha most ezt érzed. Nem szabad feladni.
2021. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy sajnos tényleg nagyon szomorú de valóban sok ember éli le egyedül az életét, társ nélkül.

De nem biztos, hogy te is így fogod.

2021. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne ad fel, 40,50 évesen is lehet találni.
2021. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Idővel majd alakulni fog, gondolom eddig is voltak kapcsolataid, lesznek is még.
2021. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

Lassan ötven leszek. Masfél éve egyedül. Pár hét ismerkedés után feladtam.

Inkább egyedül élek .Nem ismerik az udvarlast ,a meghódítást.

Csakis a szexre megy mindenki.

Meg a küldj képet,természetesen ruha nélkül.


Sok sikert kívánok neked kérdező.

2021. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy csak most szembesülsz ezzel a problémával. Más nő már egész fiatalon is. Nem tudom, hány éves vagy, mire én a 40-et betöltöm, 17 éve, mire pedig az 50-et, 27 éve leszek egyedül.
2021. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
48 vagyok...Hosszú evek óta egyedül. Igazaból sosem sikerült párt találnom.Nincs hozzá szerencsém...Ennyi.S már bele is fáradtam az online keresésbe,minden férfi a kép alapján itél. Sztem egyedül élem le az életem..Csúnya nem vagyok.
2021. febr. 6. 19:56
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az a baj Veled, hogy nincs baj Veled. Túl normális vagy a mai férfiakhoz képest - tisztelet a kivételnek, mondjuk nekem. :D
2021. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Apa anya sacc 40 évesen váltak.

Anyának azota lett uj ferje a metről aztan megint válás es megint uj es Komoly párja van



Apának sacc szintén. Uj feleség nem tudom honnan. Aztán netről a 3. Ez a 3 feleség mondta nekem mikot en is ezt mondtam mint a kerdező hogy en nem találok neten ertelmeset (mashol esélye sincs nem jarok sehova stb), sőt senkit sehol lehet igy halok meg, ő azt mondta, hogy higyjek neki mert fogok! Ő ebben 100%-ra biztos.

Elég sejtelmesen is hangzott honnan tudhatná..


Es azután mivel feladtam, igy váltottam. Kerestem CSAK alkalmi partnert. És...hát ő azt pedzegeti hogy ő már többet akar..:D


Már csak a szerelem hiányozna belőlem..


Szoval en is azt mondom már, találni biztos hogy fogsz társat! Csak rajtad is mulik hogy az is lesz e a másikbol..

2021. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!