Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A találkozó után még írt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A találkozó után még írt aztán többet nem. Mi ez? Haragszik amiért én nem keresem?

Figyelt kérdés

Már jó ideje flörtölünk egy sráccal, heti 2x kb írni is szokott. Már volt szó róla, hogy megvan a kölcsönös vonzalom.

De nem úgy beszélünk egymással, mintha ebből tényleg lehetne valami, inkább csak hülyéskedünk, nagyon max mintha egy szex lehetne köztünk.

Találkoztunk (nem történt köztünk semmi), haza ért, írt is, megint célzott a köztünk lévő vonzalomra és azóta semmi. Ez kb 3-4 napja.


Máskor is volt, hogy nem írt ennyi ideig, most mégis megijedtem kicsit. Valami szar volt a taliba vagy csak zavarhatja, hogy én nem keresem?


2022. márc. 19. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Hát az intelligenciád ezen a téren alacsony.


Mindenki megunja ha csak egyoldalú a kapcsolat. Maximálisan úgy érezheti, hogy te magasról lesz**arod.

2022. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Amikor legutóbb írt, arra nem válaszoltál?:D Mert akkor ne csodálkozz, hogy nem írt megint.
2022. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2. De beszéltünk amikor írt.

Utoljára olyat irt amire már nem válaszoltam, de máskor is volt ilyen aztán irt megint.

2022. márc. 19. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor írj neki most te, nem dől össze a világ:D
2022. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
És te miért nem írsz rá sose? Szerinted miért nem keres? Mert azt gondolja hogy te teszel rá magasról.
2022. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-4 az a hétnek a fele.

Azt írtad, heti kétszer ír.


Nincs változás, még is úgy viselkedsz, mintha lenne.

2022. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!