Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik ti jàrnàtok vagy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti jàrnàtok vagy el tudnàtok képzelni magatok mellé roma szàrmazàsú nőt?

Figyelt kérdés
Nem egy embert ismertem magyar szàrmazàsú pasi akinek roma származású barátnője van. Van olyan nő akin nem látszik a származása de a stílus hiába művelt a nő egyszerűen nem tudja elhagyni a stílust mert a vér kötelez. Rengeteg fux a nyakában vastag láncok karkötő gyűrűk ha pedig kocsiról van szó BMW vagy Audi. Én ezt tapasztalom. Sajnos unokatesóm most egy roma származású nővel van hiába mondtuk neki hogy hosszú távon nem lesz jó de nem hallgat senkire.
2022. márc. 20. 10:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Soha, köszi.
2022. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Dugni jó velük(csak prostikkal voltam) de párkapcsolatot nem tudnék elképzelni egyikkel sem, teljesen más világ az a népcsoport. Más szokások, értékrend, én ezekhez nem tudnék soha idomulni.
2022. márc. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem kezdenék, a korábbi tapasztalataim miatt van bennem némi előítélet, kizárólag negatív tapasztalataim vannak roma származású emberekkel. Biztos van közöttük kivétel, de amíg van más lehetőségem, inkább nem próbálkozom velük.
2022. márc. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
nem
2022. márc. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 BohócKolbász ***** válasza:
65%
Szexeltem már roma nővel. Sőt ismerkedtem is velük. De elég ciki lenne ha a barátnőm roma lenne. Most nem akarok, de ha egyszer lesz gyerekem elég gáz lenne egy keverék gyerek, hiába jó ember a párom. Nem hiányzik hogy balhés legyen, vagy kiutálják az oviból, suliból. Plusz nem kevés negatív tapasztalatom van a romákkal. Ezért főleg nem keresem őket. Mindenki a maga fajtájából válasszon.
2022. márc. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
Ha árva lenne és nem lennének ismerősei sem, akkor esetleg.
2022. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
17%
Biztos nem. Inkább meghalnék egyedül ha a kettő között kéne választanom.
2022. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Román + cigány: [link]


Szerinted ki mondaná rá, hogy nem?

2022. márc. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A neveltetési környezet ami számít .. Aki több rosszat tanult mint jót ott ösztönösen kifognak jönni a problémák.Fél cigányként jó nevelést kaptam és ez megmutatkozik a személyiségemen , mivel nem cigány környezetben nevelkedtem össze sem lehet hasonlítani az átlaggal. Magyarországon született embernek magyarnak kell vallja magát . A viselkedés mindent elárul ,hiába hófehér valaki ha alap viselkedési formákat nem ismer.
2022. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9 Lényegében igaz. Én fehér vagyok de egy igazi rohadék.
2022. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!