Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Történt már veletek szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek szex közben olyasmi vicces dolog, amin szétröhögtétek magatokat, de jó érzéssel emlékeztek vissza rá?

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Leestünk az ágyról, azt hiszem ennyi :D
2022. jan. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Éjszakai mólós szex közben arra csorgott egy harcsázó horgász. Ráadásul a párom szomszédja.


Kitört az ágy lába, és legurultunk, mint két konzervdoboz. Tiniként gyorsan, ott helyben meg is kellett javítani, nehogy az anyjáék elgondolkodjanak, mit is csináltunk.


Az párom tesója akkorát fosott a szemközti wc-ben, hogy a röhögéstől inkább abba is hagytuk, és lementúnk cigizni.


Berohant a kétéves kisgyerek, és felugrott az anyja hátára (takaró alatt történtek a dolgok), hogy gyípacíí.


Az asszony boldogan felnyögött, "ez az!". Azt hittem, k.va jó vagyok, majd kiderült, hogy a konyhai egérfogót hallotta elcsattani (napok óta vadásztunk egy kis szarházi rágcsálót).


Sorolhatnám...

2022. jan. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Leszbikus kategória.
2022. jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
#2-es nagyon nagy forma akkor is 😂😂
2022. jan. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

"Leszbikus kategória."


Baaaaz, igaz. Nem néztem, bocs. :/

2022. jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Yep..jó pár 😃 A legviccesebb számomra.. Bár 1 éjszakás, de nem véletlenül 😂 Ez egy nagyon szórakozott napomon történt teszem hozzá xd


Kivettünk 1 szobát.. Mikor mentünk fel nagyon vagány akart lenni, hogy neki lök az ajtónak és megcsókol..csak az ajtó kinyílt és be estünk rajta. Majd annyit mondott:"hoppá". Gondoltam.. Laza leszek, jól kezelem.. Nem sikerült 😂 Iszonyatosan sokat röhögtem ott a földön fekve.. Egyszerűen nem bírtam abba hagyni😂 xd

Még ezután.. Miután túl tettük magunkat az ajtós traumán.. Be akart lökni az ágyba.. De megfejeltem az ágynak a háttámláját.. 😂

Mikor felakartam kelni pedig megfejeltük egymást, ahogy épp fölém hajolt.

Tudjátok itt már úgy voltam vele, hogy lehet ezt el kéne engedni mielőtt komoly bajom lesz .. 😂😂

Itt már haldokoltam kb, annyira vissza kellett tartanom a röhögést 😂 Na de hát nem mertem mégegyszer így kiröhögni, így is elég gáz volt a szitu, nem akartam, hogy szegény sírjon 😃 Kimentem levegőzni a teraszra.. Mikor vissza akartam menni, láttam, hogy véletlenül az ágy mellé ült.. Úgyhogy úgy döntöttem inkább levegőzök még pár percet xd

Kedvem persze már semmi.. Szegény majdnem sírt, én meg alig bírtam vissza tartani a röhögést.. Lehetetlen szitu xd De mondom, inkább átveszem az irányítást..és meglátjuk.

Történtek a dolgok.. Persze még mindig a fejemben voltak, hogy mik történtek.. Olyan voltam kb, mint egy időzített bomba xdd

..kiakartam gombolni a nadrágját..és az istenért nem tudtam, azt mondta, hogy a cipzárt össze rögzítette egy gumival.. Ezzel nem is lett volna semmi gond, ha éppen nem akartam volna meghalni a röhögéstől.. xd ahogy hozzá értem a gumihoz, kiadott egy ilyen.. "boing" hangot.

Engem ott teljesen elvesztett xdd amit addig bent tartottam, az ott kijött mind xd

Azóta se röhögtem olyat jót, mint akkor esküszöm 😂

Persze aztán megbeszéltük.. Nem akartam, hogy rosszul érezze magát, mert nem bírtam magammal.. 😃 De azért.. xd

24/l

2022. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

6

Nagyon aranyos sztori. :)

És akkor nem is történt semmi?

2022. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Miután betudtam fejezni a röhögést, ő meg a sírást..😅

Megbeszéltük, hogy most mi is a baj.. Kiderült, hogy csak nagyon izgult.. Mondjuk gondoltam 😃

Kaptam egy arc masszázst kárpótlásul, amiért majdnem betörte a fejem 😃😂

Aztán végülis lett valami.. De nekem már nem volt az igazi sajnos. 😅

2022. jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!