Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » ⏰ 14 év után RANDIRA HÍVNI...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

⏰ 14 év után RANDIRA HÍVNI valakit - nem késő egy kicsit ?

Figyelt kérdés

😐 Volt egy lány a suliban - első találkánkkor (18F/16L/2008) - könyvet kölcsönöztem neki a könyvtárból, mert szóba került a dolog, hogy egy könyvre vágyik (úgy látszik nem eset le nekem a dolog hogy ez egy kezdeményezés akart lenni, mert amúgy ő is betudott volna sétálni a sulikönyvtárba - hisz a könyvtár ajtó előtt beszélgettünk ...x_X)'

😮 Aztán kövi évben egy osztályba kerültünk (19F/17L/2009) - csak én érettségivel (+2évvel/én 5.-es/ő 3.-os), de csak kéthetente volt egy közös Ofő óránk. Persze a többi órája csak egy másfél emelettel volt lejjebb :|

😔 Max ha egyszer beszéltünk egymással a két év alatt(az érdeklődésem feléje nem volt leolvasható az arcomról, így lehet nem nagyon erőltette a dolgot).

🥺 De tegnap lefekvéskor rá gondoltam ! (31F/29L/2022) - ha mégis össze jönne a dolog, nyomasztani fog, hogy 14 évet vártam és 14 évet szó szerint EL****tam, a teljes 20-as éveket nélküle töltöttem... A legszebb éveket, amikor a fiatalok a leg"TOP"-osabb időszakban vannak :| Valszeg mára már egészen más ember ("lett"). Egész életemben végig kísérne hogy ~14 évet nélküle töltöttem az én "GYÁVASÁGOM/introvertáltságom" miatt...a legszebb időszakokat !

🎵 Máté Péter - Első szerelem ( https://www.youtube.com/watch?v=TtYhsF5h4Fg) (ezek az évek azok amikről lemondtam/amit elcsesztem...)



2022. márc. 28. 11:46
A kérdező szavazást indított:
❤️ Sosem késő
🚫 Ezt el ****tad
😢 A legszebb 20-as évek kimaradtak, és ez nyomasztani/végigkísérni fog
26 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez az emoji-parádé nagyon infantilis érzetét kelti a kérdésnek, nehéz elhinni, hogy 31 vagy. Még a 21 is alulról maximum, ezzel a stílussal. Valahogy a tizenéves ikszdé-lányok környéke.
2022. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Előbb derítsd ki hogy mizu vele, aztán nosztalgiázzatok picit és ha még mindig szimpi akkor hívd el randizni. Talán jobb is hogy eddig nem lett semmi köztetek, felnőtt fejjel értelmesebben áll az ember egy párkapcsolathoz
2022. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
⏰ Az hogy az idő gyorsan lepörgött felettem, attól még nem elképzelhető - hogy belül még nem sikerül fel vennem ezt a gyors tempót :/ (meg a barátaim is fiatalok...így nyilván a kommunikációm is a fiatalosra van ráállva (asszimilálódtam/beleolvadtam a "Z" generációba).
2022. márc. 28. 12:00
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mint minden normális esetben derítsd ki hogy ő is hasonlóan gondolkodik-e. Ha nem kedvel, onnantól zaklatásnak veszi majd amit tervezel.

És 14 év alatt némi ész is szorulhatott volna beléd.

2022. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Jobb később mint soha. Mondanám hogy egy probát megér, bár lehet nem is emlékszik már rád. Viszont a stílusod alapján egy 29 éves nő nem fog komolyan venni. Mintha egy 16 éves írta volna a kérdést...
2022. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

14 év sok idő, ami alatt bármi is történhetett vele.

Először szerintem is mindenféleképpen tájékozódj róla, hogy vele mi a helyzet ennyi idő után.

És készülj fel a legrosszabbra is... D,:

2022. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Tesó, szerintem hatalmas gyökérnek fog tartani, de úgy is megfogod próbálni, szóval hajrá.
2022. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem késő, de, ha ilyen stílusban írsz neki, mint itt, felejtős a történet
2022. márc. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#️⃣8️⃣.) Ezt a stílust még sokkal szolidabb, mint amiket privát üzikben használok. Amúgy a tiniknél bejön ez a style (mivel abban a körben mozgok - ezért konkrétan rám ragadt ez :) ʕ•́ᴥ•̀ʔっ♡

#️⃣5️⃣.) Totál igazad van! (írtam is): Fejben nem igen tartok lépést a korommal. Való igaz, fiatalabb gondolkodású lányok illenének hozzá. De lehet hogy ő is ilyen ! ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

2022. márc. 28. 13:37
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem irj ra facebookon, hogy mi van vele- csak erdeklodj.Ha egy varosba laktok meg,akkor erdemes elhivni valahova.Majd ugyis mondja, ha nem elerheto, nem er ra, vagy van baratja stb
2022. márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!