Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » ⏰ 14 év után RANDIRA HÍVNI...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

⏰ 14 év után RANDIRA HÍVNI valakit - nem késő egy kicsit ?

Figyelt kérdés

😐 Volt egy lány a suliban - első találkánkkor (18F/16L/2008) - könyvet kölcsönöztem neki a könyvtárból, mert szóba került a dolog, hogy egy könyvre vágyik (úgy látszik nem eset le nekem a dolog hogy ez egy kezdeményezés akart lenni, mert amúgy ő is betudott volna sétálni a sulikönyvtárba - hisz a könyvtár ajtó előtt beszélgettünk ...x_X)'

😮 Aztán kövi évben egy osztályba kerültünk (19F/17L/2009) - csak én érettségivel (+2évvel/én 5.-es/ő 3.-os), de csak kéthetente volt egy közös Ofő óránk. Persze a többi órája csak egy másfél emelettel volt lejjebb :|

😔 Max ha egyszer beszéltünk egymással a két év alatt(az érdeklődésem feléje nem volt leolvasható az arcomról, így lehet nem nagyon erőltette a dolgot).

🥺 De tegnap lefekvéskor rá gondoltam ! (31F/29L/2022) - ha mégis össze jönne a dolog, nyomasztani fog, hogy 14 évet vártam és 14 évet szó szerint EL****tam, a teljes 20-as éveket nélküle töltöttem... A legszebb éveket, amikor a fiatalok a leg"TOP"-osabb időszakban vannak :| Valszeg mára már egészen más ember ("lett"). Egész életemben végig kísérne hogy ~14 évet nélküle töltöttem az én "GYÁVASÁGOM/introvertáltságom" miatt...a legszebb időszakokat !

🎵 Máté Péter - Első szerelem ( https://www.youtube.com/watch?v=TtYhsF5h4Fg) (ezek az évek azok amikről lemondtam/amit elcsesztem...)



2022. márc. 28. 11:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi kérdező, nekem nem a tini, hanem pont a boomer ismerőseim írnak így.


A sztorira meg azt mondom, hajrá. :)

2022. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
mondnám, hogy ezt engedd el, de úgyse fogod tudni, amíg magadnak rá nem jössz
2022. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#12.) Tegnap pont ezt beszéltük egy csajjal ! Hogy a mai lányok - folyamat ezt a megoldást pártolják, és tanácsolják egymásnak : "ENGEDD EL" 💔

De miért van ez ? Miért jobb a "látszólag" könnyebb utat választani.

2022. márc. 28. 14:31
 14/20 anonim ***** válasza:
most erre mit mondjak? majd meglátod, 14 év múlva írj rám
2022. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#13 Na-na, azért nem hinném, hogy ő a könnyebbik utat választotta. Egyszerűen nem reális elvárás, hogy 14 évet várjon rád, mert neked idáig nem jutott eszedbe kezdeményezni.


Ettől függetlenül azt mondom, próbáld meg, hátha most is elérhető, bár olyan lesz, mintha kb. újra összeismerkednétek. Tehát az, hogy 2008-ban mi volt, már mindegy. :D

2022. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ne rinyálj már. Inkább nézd meg a Varázslótanonc című filmet utána menj oda a lányhoz te szentimentális nyuszi.
2022. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Lehet fèrjnèl van már èvek óta.
2022. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt a stílust még sokkal szolidabb, mint amiket privát üzikben használok. Amúgy a tiniknél bejön ez a style (mivel abban a körben mozgok - ezért konkrétan rám ragadt ez :) ʕ•́ᴥ•̀ʔっ♡"

Egyetértek a 11-es kommentelővel, ez minden csak nem "tini style" :D

1 tinédzser lányom van, megmutattam nekik a kérdést, csak röhögtek...

2022. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
*2
2022. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kell ilyen cuki mackót rajzolni? :)
2022. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!