Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy randizgattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy randizgattam egy velemkorú nővel, ő pedig összejött egy fiatalabb sráccal?

Figyelt kérdés
Nem értem. Volt egy lány, akivel nagyon jól éreztem magam, mivel mindketten a 30-hoz közel járunk, már a komolyabb szándékok is szóba kerültek, hogy szeretnénk-e családot stb. Nem feküdtünk le egymással, csak csók volt. Erre egyszer csak eltűnt és látom, hogy összejött egy kb 22 éves csávóval és mikor rákérdeztem, hogy mi ez, azt mondta, hogy hozzá jobban vonzódik, ne haragudjak. Miért vannak megbolondulva manapság a nők?
2022. márc. 30. 12:47
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Én is remélem, hogy észhez tér. Bár rakja ki a közös képeket. A srác még tanul ráadásul. Mit tud neki nyújtani? Max dugást.
2022. márc. 30. 13:37
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne észhez térnie? Ő hozzá jobban vonzódik, ezt el kell fogadnod, ennyi.
2022. márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

11!

Mit tud neki nyújtani? :D

Kb ugyanazt, amit te. Ő is feleségül tudja venni, ő is tud gyereket csinálni neki.

Lehet, hogy szerinted te jobban illettél hozzá, de cseszheted ha nem érez irántad semmit...

2022. márc. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
6%
A fiatal csodor egy alfa. Te meg beta orbiter vagy ez van. Elottem jol irtak, majd akkor fogsz a nonek kelleni, ha meg jobban leelt lesz, esetleg ottmarad 1 gyerekkel. Lepjo tovabb es hajtsal kiscsajokat 20-25 kozott.
2022. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nekem nem jönnek be a 20 évesek, én egy csinos érettebb velemkorú nővel akartam összejönni és már minden jól ment. Erre elviszi egy kamasz, f.sza.
2022. márc. 30. 13:49
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

15!

Remélem tisztában vagy vele, hogy ebben a sztoriban egyedül te vagy a gáz :D

Nem sikerült megtartanod a nőt, jött neki egy jobb ajánlat, te meg hoppon maradtál, ez ennyi

2022. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

"Normális, hogy randizgattam egy velemkorú nővel, ő pedig összejött egy fiatalabb sráccal"

Normális.


"Volt egy lány, akivel nagyon jól éreztem magam"

Azért, mert jól érzed magad, ő még nem biztos.


"Max dugást."

Elég toxikus személyiség lehetsz, amint egy nő elutasít, máris megy a mutogatás és feszültség generálás. Inkább fogadd emelt fővel a döntését, haraggal csak önmagad mérgezed, másnak nem lesz tőle rossz!


"Nem feküdtünk le egymással, csak csók volt"

Azaz nem is volt közöttetek komoly kapcsolat, csak ismerkedés.


"azt mondta, hogy hozzá jobban vonzódik"

Hogyha valaki nem vonzódik hozzád, nem tudsz mit tenni. Köszönd meg az egyenességet és lépj tovább. Nem tetszhetünk mindenkinek!


"Mit tud neki nyújtani?"

Valamiben biztosan jobb, mint te, hiszen másképp téged választott volna. Lehet ez gondolkodás, személyiség, jövőkép, külső/belső tulajdonságok.

2022. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
6%
A mai világban ez nem meglepő dolog, attól hogy jól elvoltatok meg randizgattatok az nem jelenti azt, hogy a nő nem keres tovább, vagy nem talál számára egy jobb pasit. Ilyen a világ, nyilván nem leszek ezzel szimpatikus, de a mai nők/lányok a gazdag vagy izmos jóképű pasikra mennek, ez tény.
2022. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem akkor is igaza van a kérdezőnek. Egy 30-as nő 90%-ban a szexért jön össze fiatalabbal, legalábbis ilyen sok évvel fiatalabbal. Mert azon kívül semmit nem tud neki adni, még tanul, kb a nőnek kell eltartania, mégis kell neki. Aztán majd ha otthagyja, mert ott fogja, mivel ő még csak 30 lesz, mire a nő 40, majd akkor fogja a nő fikázni a férfiakat, holott pont most utasítja el a normálisat. Annyi ilyen sztori van, mint homok a sivatagban.
2022. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek a légbőlkapott statisztikáknak mi értelme? Én is 30-as nő vagyok és fiatalabb párom van, de nem csak a szexért vagyok vele. Attól még hogy valaki 22 éves még lehet pénze. A kérdező meg ne haragudjatok meg, de nem tűnik teljesen normálosnak, ha az lenne nem itt vergődne egy nő döntése miatt, akihez igazából semmi köze.
2022. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!