Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan lány akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan lány akivel randizgattál, összejöttél vele annak ellenére, hogy 100 százalékosan nem tetszett?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy van e tapasztalatotok, hogy elsőre talán nem jött be a leányzó külseje, de adtatok egy esély a dolognak és randizgatás közben olyan embert ismertél akinek a személyisége "megszépítette" a szemedben a külsejét is?

Lányok is írhatna fordított esetben.

Remélem érthető a kérdés, hogy mire akarok kilyukadni.



2016. jún. 28. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de nálam ilyen még nem volt. Találkoztam elég sok olyan emberrel, aki külsőleg nem tetszett, azonban azt gondoltam, hogy adok esélyt a számukra, de kiderült hogy belsőleg sem az eseteim.

A mostani barátom, akibe életemben először szerelmes vagyok, külsőleg is azonnal megfogott, a személyisége pedig azóta is mindig elvarázsol. Nálam ez csak így működött.

De több olyan olyan párról is hallottam, ahol az egyik fél nem rajongott a párja külsejéért, viszont a belső megszépítette azt.

2016. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nincs, nem volt és nem is lesz olyan aki 100%-ra tetszik
2016. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de szerintem, ha külsőre nincs meg legalább a vonzalom/kémia (mégha nem is az esetem az illető), akkor részemről az halott ügy.

Voltam már ilyen kapcsolatban és 1-2 év után tényleg elviselhetetlen lett a helyzet. Mintha barátok vagy tesók lettünk volna, de nem voltam szexuálisan rágerjedve (legalábbis én) a páromra.

Viszont más akivel vonzódtunk már első látásra, azzal évek után is megmaradt ez a gerjedelem.

De, ha a szex nem fontos valakinek, akkor működhet a dolog. Meg lehetnek közös hobbijaik, stb. amit szívesen csinálnak együtt.

2016. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A volt férjemet írtó rondának láttam, amikor először találkoztunk. Fájt ránézni... De annyira jó ember volt, úgy egymásba szerettünk, hogy volt, hogy a legszebb embernek láttam a világon. Mondjuk nálunk működött a kémia, amikor annyira nem is láttam szépnek... Amúgy, meg is szépült mellettem, mert felhízlaltam, edzeni kezdett, férfiasabb lett.
2016. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Randiztam egy sráccal , aki külsőre nagyon nem jött be, én ezt finoman megmondtam neki, hogy nem az esetem ne haragudjon, nem akarom megbántani.

Könyörgött, hogy adjak neki egy esélyt, meg fogom szeretni, mert ő egy nagyon jó ember, húséges, törődő stb.

A járásunk 3 hete alatt kedves aranyos srác volt, előttem legalábbis jópofizott. Esélyt adtam, de nem tudtam beleszeretni, mint kiderült, hatalmas hiba is lett volna. Ugyanis a hátam mögött végig barátnőt keresett magának, randizgatott más csajokkal. Állítólag még csók sem volt senkivel, mert más csajok esélyt sem adtak neki. Nem tudom ebből mennyi igaz, bár már nem is érdekel. Mikor ezt megtudtam, akkor szakítottam vele, mert nekem ez ugyanúgy megcsalás. A randi az randi. A szándék megvolt benne.


Nem erről volt szó... Én hűséges voltam, esélyt adtam, ő erre hátba támadott. Akkor megfogadtam, hogy soha többet így nem jövök össze senkivel. Egyszerűen nem éri meg.

2016. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!