Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak miért nézik el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nézik el a felnőtt nőknek azt ha az a szüleikkel él, míg fordítva a nők menekülnek a szüleikkel lakó férfiak elől?

Figyelt kérdés
2022. márc. 30. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Hianyoztal mar Balazs,mi a helyzi?
2022. márc. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, én miért vagyok kva mert szeretek szexelni, míg egy pasinál ez tök alap? Az élet és a társadalmi megítélés márcsak ilyen igazságtalan.
2022. márc. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Balázskám! Az agyadra fog menni ez a gyakorizás!
2022. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
2. Senki nem nevez kurvának azért, mert szeretsz szexelni. A hosszú kapcsolatoknak ez az egyik alapja.
2022. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, csak én nem hosszú kapcsolatokban élem ezt ki:)
2022. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

A megoldás: nem kell elnézni nekik. Az nézi el, akinek nincs elvárása a nő felé, csak lyuk legyen a lába között.

Egyébként az se baj, ha velük él, de legyen szándéka és erőfeszítése az összeköltözésért, ne a készbe akarjon beleülni.


Csak rajtad áll Balázska, hogy milyen elvárásokat támasztasz. Ahogy nekik, úgy neked is megvan ehhez a jogod.

2022. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy a kettes írja, a tarsadalmi berögződések már csak ilyenek. De a legjobb, ha a nőkre haragszol amiatt is, hogy a férfiak mit néznek el nekik 😂
2022. márc. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Édes Balázsom, neked nem tökéletesen, száz százalékig mindegy, hogy mások mit néznek el a nőknek? Egy darab mamahoteles csaj sem fog veled összejönni ebben az életben, vagy a következőben 🤷
2022. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne nézd el te se! Te is azt vársz el amit csak akarsz!

Szivesen!

2022. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha úgy vesszük, te nyugodtan támaszthatsz toronymagas elvárásokat a nők felé, mert a te esélyeidet egy cseppet sem szűkíti (nullával osztás ugye) 😘

A többi, alattad álló férfinak meg hagyd meg, hogy beérjék az olyan szégyenletes maradékkal, akiket te kizártál 😅

2022. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!