Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tanulhatnám ki a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanulhatnám ki a nők manipulálását?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok jóképü és jó alkatú, ezért nem kellek szexre a lányoknak.


Mivel a külsőm nem menő, ezért B-tervként a párkapcsolati értékeimet próbálják felmérni a lányok, amikor ismerkedem, de sajnos nem vagyok jófej megnyerő ember sem, de a rossz külsőm miatt elszenvedett rengeteg sérelem miatt ez teljesen érhető.


Tök jó lenne, ha kedvességet legalább szimulálni tudnám és igy magamba édesgetni a valamire való nőket is...


nincsenek nagy igényeim, nekem már az is luxusnak számit, ha egy lánynak nőies alakja van, azaz hellyel közzel lapos a hasa meg van érzékelhető melle.


Ugyanis nekem ez jelen pillanatban teljesen elérhetetlen, mindig a limlom nőknél jutok csak valamire, a szebbek sorra leráznak, és megyek csak lentebb lentebb, amig nem találok egy olyan gáz nőt, akinek már én is jó vagyok.


2017. máj. 7. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Syrok.
2017. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem akarok kötekedni, de ellenkező esetben te szeretnél egy nem jóképű, megkeseredett, semennyire sem őszinte embertől bármit is?
2017. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom.
2017. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 AchromaticSmarties ***** válasza:
96%
Keresned kellene a pszichológust, nem pedig nőket manipulálgatni.
2017. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy, ahogy ők a férfiakat. Szép kis világ ez, manipulál itt már mindenki.
2017. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Oké, belemanipulálsz pár nem "limlom" nőt abba, hogy ne undorodjon tőled elsőre, de idővel természetesen előbukkan az igazi személyiséged, a nem "limlom" nők meg elszörnyednek, (természetesen otthagynak a fenébe) és megfogadják, hogy mostantól sokkal körültekintőbbek lesznek pasik terén.

Ez természetesen azt jelenti, hogy sokkal nehezebben adnak esélyt elsőre valamiért hátrányos helyzetű pasiknak (szóval a hozzád hasonló limlomoknak) akik erre megsértődnek, és idejönnek a gykra panaszkodni, és tanácsot kérni, hogy hogy manipulálhatnák bele a nőket a kapcsolatba.

A hülyeség körforgása így önmagát táplálja, és sosem áll meg. Ezt akarod? Nem válaszolj...

2017. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
www.manipulaljnoket.hu
2017. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!