Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen "trükköket", manipulálá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "trükköket", manipulálást használtok, amikor megtetszik nektek valaki és próbáltok közelebb jutni hozzá?

Figyelt kérdés

Legtöbbször ezek a munkahelyen/iskolában történik, így a hosszabb tervekre vagyok kíváncsi :D


Pl nálam mindig bevált, amikor tetszett valaki és úgy gondoltam lehet belőle valami, de még nem ismertem eléggé.

Az elején tettem az ártatlant, próbáltam munkahelyen vele lógni. Ekkor csak kérdéseket tettem fel szinte, minél többet tudjak meg róla, és úgy érezze megbízhat bennem hogy ezeket mind elmondja. Majd 1-2 hét múlva, jött a második fázis amikor egyre kevesebbet kerestem a társaságát, de másokkal jól elvoltam.


Majd harmadik fázis a szinte teljes ignorálás. Itt derül ki mennyire volt jól megalapozva az egész, és ha ő jön oda akkor nyert ügy, ha ez megtörtént akkor lehet tovább haladni komolyabban. Szomorú, de szükség van erre, hogy ne váljak játékszerré.



2022. ápr. 4. 10:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Teljesen egyet értéket veled, de van amikor nem ennyire egyszerű a dolog. Bele esel a csapdába és hopp nincs kiút. Figyelmesnek kell lenni, főleg az elején. Aztán amikor ez végig megy utána lehet élvezni a dolgokat. Nem egyszerű taktikázni, de saját magam miatt, mindig ezt az utat fogom választani.
2022. ápr. 13. 15:46
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor egy jó nagy marha vagy. Ki tudja, lehet, hogy ezzel a viselkedéssel elüldözted magad mellől pont azt az egy embert, aki amúgy tényleg őszintén érdeklődött irántad? Csak gondolj ebbe bele.
2022. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!