Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen randit szervezzek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen randit szervezzek, ha a lánynak nem kell a basic sétálós-kávés téma?

Figyelt kérdés

Szeretném elhívni valahová, már régebb óta ismerem. Egyszer mondta, hogy sosem menne olyannal randizni, akinek az a tökéletes első randi, hogy kóvályognak összevissza és isznak egy kávét.


Nekem eddig két kapcsolatom volt, ott ez működött... Nála nem tudom, hogy mit kellene kitalálni. Már arra is gondoltam, hogy nézek repülőjegyet és egy szombati nap elviszem Milánóba úgy, hogy reggel megyünk, este jövünk. Mert azt tudom, hogy az olasz konyhát nagyon szereti, valamint az utazás az egyik hobbija. Csak első randira ez talán túl nyomulós lenne, vagy sok. Szóval kicsit lightosabb ötlet lenne jó, ami mégsem séta + kávé.


2022. ápr. 5. 12:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Mire gondol akkor? Ez a "találd ám ki, mire gondolok" mentalitás volna? Rossz, nagyon rossz előjel.
2022. ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el túrázni.
2022. ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Megkérdezni nagyon snassz?
2022. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%

ja Milánóba első randin.. 3. randin meg veheted hitelre a budai villát... mert a "kishölgy" nem fog panelban élni.


Isten ments az ilyen nőtől.

2022. ápr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

Milánó durva túlzás.

Egy ilyen kiállítás alatt sok mindenről lehet beszélgetni, közös élményt szerezni.

[link]

2022. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
41%
én csakazértis elvinném egy kávés-sétálásra... nehogy már a nyúl vigye a puskát.
2022. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Akinek az első randin a program a fontos és nem a másik megismerése, a másikhoz való közelebb kerülés, az emberileg nem sokat ér...
2022. ápr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%
Milánó...akkor voltál hozzá legközelebb, mikor az volt a menzán a suliban.
2022. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Utolsó, szerencsére nem, de ez más téma.


"Móresre" nem akarom tanítani, hogy na már csak azért is sétálni megyünk, mert szeretném, hogy jól érezze magát.


A kiállítás jó ötlet, köszönöm szépen!

2022. ápr. 5. 13:38
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy kilátóba mentünk el borozgatni és beszélgetni.

Kiültünk egy plédre és beszélgettünk.

Van valami tanösvényre sétálni.

Állatkert esetleg.

Vagy Bécsben ott a hatalmas vidámpark. Iszonyat jó élmény

2022. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!