Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, első randin mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, első randin mit gondoltok a következő témákról?

Figyelt kérdés

A sztenderd ismerkedős kérdések, mint a munkahely, család, barátok, hobbik kedvencek, jövőbeli tervek már unalmasak, azokról ráérünk később is beszélni, valami mást szeretnék felhozni.

1. Voltál-e szavazni az előválasztáson, illetve a jövő évi országgyűlési választáson kire fogod leadni a voksod?

2. Beadattad magadnak a koronavírus elleni vakcinát? Melyik típust is hányszor? Szoktad olvasni naponta a témával kapcsolatos fejleményeket?

3. Mit gondolsz a humán hirdetőtáblákról (alias influencerekről), akik zöme értékes produmtum nélkül is elképesztő pénzeket zsebel be, köszönhetően a népes követőtáboruknak?



2021. okt. 31. 19:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Azt, hogy ideje elköszönni az ilyen elmefogyatékostól.
2021. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%

Nalam ezek tabu temak

Pont mert nagyon megoszto es kozossegrombolo

2021. okt. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Biztos te lehetsz a randiguru 😆
2021. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"1. Voltál-e szavazni az előválasztáson, illetve a jövő évi országgyűlési választáson kire fogod leadni a voksod?"

A politikai nézeteket szerintem fontos nagyjából tisztázni az ismerkedés során, mert ha durva ellentét van ebben a kérdésben, akkor lehet, hogy nem tud komoly lenni a kapcsolat. Mindenesetre nem az első randin kell ennek szóba kerülnie, és nem kérdeznék nyíltan olyat, hogy kire fog szavazni.


"2. Beadattad magadnak a koronavírus elleni vakcinát? Melyik típust is hányszor? Szoktad olvasni naponta a témával kapcsolatos fejleményeket?"

Ezt is azért fontos tisztázni, mert egy durva ellentét ellehetetlenítheti a kapcsolatot. Engem speciel nem érdekel, hogy a másik be van-e oltva, nem érdekel az egész téma, de ha őt viszont érdekli, akkor könnyen lehet, hogy felhozza, hogy oltatlannal nem járna, vagy ilyesmi. Szóval fontos ezt is tisztázni (illetve inkább az egyik oldalnak fontos ugye, a másik nem szólna bele mindenki magánjellegű egészségügyi dolgaiba).


"3. Mit gondolsz a humán hirdetőtáblákról (alias influencerekről), akik zöme értékes produmtum nélkül is elképesztő pénzeket zsebel be, köszönhetően a népes követőtáboruknak?"

Századrangú téma, nem randira való, évek alatt sem kell, hogy szóba kerüljön.

2021. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokszor elhatároztam azt, hogy majd a nővel miről fogok beszélni, de általában ez vonal 5 perc után megszakadt és mindenről beszéltünk össze-vissza. Ha görcsölsz, az csak rossz. Vedd lazára és ha értelmes vagy, tájékozott, akkor mindenről lehet beszélni!

Egyre felhívom a figyelmed, a csajod elkezd valamiről beszélni, kérdezz bele, érdeklődj nála. Érezze, hogy érdekled! próbálj abba a vonalba belekapaszkodni és összekötni a Te érdeklődési köröddel.

Az általad leírt témákat meg hagyd a fenébe! Ez csak javaslat!

2021. okt. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom milyen italt fogok inni miközben beszélgetünk de én ahogy ezt felsorolod már teljesen véletlenül le is öntöttem magam és elindulok haza.
2021. okt. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Rendkívül vonzónak találnám, végre egy nő, akinek a hobbija nem a párkapcsolat, hanem nyitott szemmel jár.
2021. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%
Ezek nem igazán érdekelnek, de azért válaszolnék rájuk röviden, gyorsan, aztán témát váltanék.
2021. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
2deep4me, te aztán tényleg nem olyan vagy, mint az összes többi nő
2021. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Mert megosztó? Pont azért kéne tudni.
2021. okt. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!