Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Online társkeresőn azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online társkeresőn azért nem kapok matcheket mert túl jónak gondolnak magukhoz a lányok?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 11. 17:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Első vagyok. Véleményem szerint (egyszer próbáltam ki nőként) rengeteg férfi van fent és jóval kevesebb nő. Alapvetően már ez is problémás, de ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni. Egy megnyerő mosollyal és normális képekkel szerintem több sikered lesz, de ha igazán sikert akarsz, akkor személyesen próbálj meg ismerkedni és ne egy app segítségével. Én anno az összképet néztem. Milyen képei vannak, milyen a mosolya, milyen bemutatkozást írt és az alapján döntöttem el, hogy érdekesnek találom-e vagy sem, viszont nekem hamar elegem lett, mert az egész olyan húspiacszerű és nem jó így válogatni.
2022. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

10


Ahhoz semmit nem kell fizetned, hogy matcheket kapj. Jobbra húzol 100 nőt abból normális esetben (gondolnád) kapsz 5-10 matchet. De mivel nem kapsz így (ingyen is) megtudod, hogy nem húzott téged jobbra senki. 1-2 hónap alatt megunod és mocskolod a Tindert mindenhol. Ez nem túl jó marketing fogás.

2022. ápr. 11. 18:39
 13/15 A kérdező kommentje:

7

Ezek angolszász pofát, tehát Magyarországon ilyenet nem látsz, csak Amerikában. Meg ott is gondolom csak 5% max ilyen a pasiknak.

2022. ápr. 11. 18:40
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

#12


Elmondom neked mi a nemzetközi konszenzus Tinderrel kapcsolatban. Átlagos és átlagon aluliaknak reménytelen. Nőknek extrém igényeik vannak. Egy átlag feletti faszi tud hozni (ismétlem ez a nemzetközi átlag) száz right swipe-ból 1 match-et. Nők ezzel szemben kb 50%-os match rate-t tudnak Tinderen. Ez azért van, mert egyrészt kb. 3x annyi faszi van fenn Tinderen meg mert minden nő a férfiak ugyanazon a 10%-ból válogat. Rondaként ne akarj Tinderezni. Senkinek se megy nem csak neked.


Forrás:

https://www.youtube.com/watch?v=jPuQ1Wjd2Rk

[link]

2022. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"Elmondom neked mi a nemzetközi konszenzus Tinderrel kapcsolatban" 😂
2022. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!