Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan leckéztessek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leckéztessek meg egy ilyen fiút?

Figyelt kérdés
Összekeveredtem egy fiúval, az elején nagyon kedves, figyelmes volt, sokat írkáltunk, találkoztunk. Aztán most már csak akkor ír mikor ‘valamit’ akar… Eddig minden szép és jó volt, de már tényleg feltűnően csak akkor vesz elő, hiába jó a szex vele, már kezdek beleunni. Mit csináljak?

2022. ápr. 19. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Korbácsold meg
2022. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem is értem, miért pazarolnál rá energiát. Légy bölcs, majd az élet elintézi 😀
2022. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Idővel dobni fogod, amikor eleged lesz.

De most vársz egy cseppnyi megerősítést, hogy te mindent jól csinálsz és kiöntesd a gondolataid valakivel a neten.

Végig viszed a dolgod, aztán megint hibázol és megint. Aztán a végén meg majd azt mondod magadnak te jó ég de hülye voltam....később tapasztalatként meg elraktározod a kis életed ékszerdobozkájában.

2022. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Először úgy olvastam, hogy összeverekedtem...🤭
2022. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ha ír visszaírjak neki és lerázzam vagy “észre se vegyem”?
2022. ápr. 19. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz tőle valamit ami jólesik neked erre meg akarod leckéztetni. Ki érti ezt :D
2022. ápr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
4: dettó. :DDDDDDD
2022. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Ha igazán tökös csaj vagy akkor megbeszélsz vele egy randit es ha 4fal között vagytok rúgd tökön, ha kifekszik kicsit állj fölötte, hidd el élvezni fogod!

Ha igazan kegyetlen szeretnél lenni, ha a földön van még ott is rúgd tökön! Hidd el betegnek hangzik, de ki fogja a büntetési vágyad elégíteni! (Azért egy gazspray is legyen nálad mert hátha nem úgy alakul ahogy leirtam)

2022. ápr. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kötözd ki verd el szívlapáttal.
2023. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!