Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők a randira nem sminkelik ki magukat, vagy csak minimális alapozót használnak, de ha a barátnőjükkel találkoznak, vagy házibuliba mennek, akkor a legjobb sminkjüket használják ?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért van ez. Észrevettem, hogy azok a nők, akikkel randiztam pont ezt tették.

2022. ápr. 20. 08:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Mert neked nem akartak tetszeni.
2022. ápr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Én kifejezetten örülök, ha a természetes szépségét adja nekem.

Nem lehet, hogy azok akikkel találkoztál is így gondolták?

2022. ápr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azért pl. mert nem akarom, hogy később azt mondja a pasi “egy bányarém vagy smink nélkül”. Nem árulok zsákbamacskát, lássa a valóságot és döntse el, kell vagy nem.
2022. ápr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Engem pl. taszít az erős smink. Ha valami esti szórakozóhelyre mennénk, akkor rendben van, de egy normál délutáni randira ne sminkelje magát. A valódi arcát akarom látni, nem azt, hogy a szépségipar vívmányait felhasználva milyen álarcot tud magára ölteni.

Egyébként annak idején, mikor páromat kerestem hosszú éveken át, gyakorlatilag mindig smink nélkül jöttek a lányok randira, úgyhogy nekem ez így is volt rendjén.

2022. ápr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb pasinak fel se tűnik a smink, ha nagyon natúr, ami pont hogy természetes hatást kelt, de anélkül is egészen más lenne az arc. Ha tényleg nem lenne smink, akkor meg az a baj, hogy hogy néz ki, egy csomó pasi olyat vár el alapnak, ami nem létezik smink nélkül. Sokszor látom más nőkön is, de a pasik azt hiszik, hogy ilyenek smink nélkül, ott hüledeznek, pedig van ott bőven mindenféle termék azon a csinos pofin dögivel, csak annyira természetesek az árnyalatok és jó a termék, hogyha nem értesz hozzá fel se tűnik kb.

Egyébként meg buliba szerintem egyértelmű, hogy erős sminket teszek fel. Ha barátnőmmel talizom, akkor se fogom vissza magam, jól akarok kinézni attól még mások előtt.

Egyébként attól is függ milyen randi, ha a parkba megyünk, akkor natúr smink, ha elegáns étterembe, akkor oda már cifrábbat csinálok, mert illik oda.

2022. ápr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindig azért vinnyogtok, hogy "30 kiló vakolat van rajta", meg hogy " vinni kell uszodába első randin".
2022. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem akarja, hogy utána jöjjön a reklamáció, hogy "hazudott" és valójában ronda.


+ A barátnői valószínűleg jobban tudják értékelni a sminkbe rakott energiát.

2022. ápr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem a masik felnek sminkelunk, hanem az alkalomnak. Egy randi napkozben nem az az alkalom, amire glitteres szemhejpuder, mindent fedo alapozo, highlighter meg minden szar kene. Egy buli igen. Azert nem fogok elpazarolni egy rakas sminket, mert logok valakivel ket orat, de mondjuk egy buliban lehet csinalnak kepeket is, meg eleve oda ugy kell sminkelni, hogy fent is maradjon, lehet akkor eloveszem a dragabbakat, stb.
2022. ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem már dicsértek meg többször, hogy természetes vagyok, nem sminkelek. :DD mindig elmondtam, hogy egy egész vakolat van az arcomon, ők meg nem hitték el.. amennyit utazok tömegközlekedésen, biztos vagyok benne, hogy a nők sminkelnek nem csak randin, de hétköznapokon is, illetve látványos sminket csak éjszakára használnak.


Amit nem szoktak észrevenni a férfiak: a szemöldök festése kozmetikusnál/kihúzás, esetleg szemöldöktetoválás(szálas). Ez szinte mindenkin van. Aztán a következő a szempilla. Sokan azt hiszik, hogy a "természetes szőrű" szempilla nem mű, és nem smink, pedig az is az. És ugye a spirál.. az is sokakon van. Aztán ott van a színezett ajakbalzsam, az se smink, csak szőlőzsír.. persze. Vagy a szájfény. Sokakon van manapság csak szemhéjpúder, ez most divat. Vagy egy kis korrektor alapozó helyett egy egy pattanásra/bőrhibára, vagy "csak a szem alá"..


Már ez is rengeteg smink:) Vagy "rajtam nincs smink, ez csak bb/cc krém".. ilyet is hallottam már nőtől, amikor az is alapozó, csak hígabb.


Vagy ugye szájtetoválás, ááá az sem smink.. és észre sem veszitek.


Ne aggódjatok, mi nők naponta sminkelünk minimálisan.

2022. ápr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Mert a nők az alkalomnak, helynek, ruhának megfelelően sminkelnek (egy bizonyos kor után, tiniknél még elszokott szaladni a lovacska és báli sminkben mennek a parkba sétálni, de ezt kinövik 🙂). Egy "beülök egy kávéra" randi nem az a helyzet, ahova erős smink illik. Ahogy farmernadrágban sem megyek elegáns étterembe és koktélruhában sem a sarki fagyizóba.

Na meg akkor tényleg azon menne a "nyafogás", amit fentebb írtak, hogy vakolattal megy a randira, meg uszodába kell vini hehehe... Randin azt ismerje meg a másik, ahogy alapból, a mindennapokban kinéz. De a legtöbben a natúr, színben passzoló, jó minőségű sminket észre sem veszik 🙂. Pedig sokat lehet ám "csalni", olyan mintha alig lenne valami, közben meg 5-6 termék van rajta, csak jól elhelyezve és szépen eldolgozva. Simán eltünnek a szem alatti karikák, egy jó árnyékolással üdébb az arc és még az arányokat is ellehet csalni. A férjem szerint tiszta optikai illúzió, hogy egy jó helyre tett, megfelelő árnyalatú kontúr, vagy fény mennyire átalakítja az arcot 🤷🏼‍♀️. Ennek nem kell kilóméterekről látszania, pont az a lényege, hogy természetesnek hasson, de mégis látványosan változik az arc.

Ahogy a kilences válaszoló is írta, simán meglehet csinálni. Én is úgy szoktam, hogy természetesnek hat, de bőven rajtam korrektor, bb vagy cc, szemöldököm megrajzolva, a szemem árnyékolva, a szempillám festve (nem erősen, de alapból nem látszana, mert szőkés és rövid. Spirállal kifestve máris más) stb.

2022. ápr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!