Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők a randira nem sminkelik ki magukat, vagy csak minimális alapozót használnak, de ha a barátnőjükkel találkoznak, vagy házibuliba mennek, akkor a legjobb sminkjüket használják ?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért van ez. Észrevettem, hogy azok a nők, akikkel randiztam pont ezt tették.

2022. ápr. 20. 08:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Egy délutáni, kora esti kávé nem olyan sminket kíván mint egy éjszakai buli. Másrészt nem ti vagytok oda, hogy 2 kiló vakolattal átvágunk benneteket :D
2022. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
16%

Azért nem hiszem, hogy ez mindenkire jellemző, de mint írták, lehet,

a randin előadja neked a romantikus, ártatlan, de meghódítandó úrinőt a virágos ruhájában, mert annak akar látszani, és akkor valami halvány lesz rajta, amitől természetes szépségnek láthatod... ha meg alkalom van, és lökött tinédzsert játszik az éjszakában a barátnőivel, akkor kitör a kreativitás és bulisabb csillámpónira fogja venni, mert az vicces és mikor máskor. Nem attól jobb attól egy smink, hogy mennyit ken fel vagy mennyire látszik, sőt. De azért van, aki hétköznapra is erősebb színeket szereti, ha neked ez tetszik, válassz olyat.

2022. ápr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyébként sem szoktam soha olyan erősen sminkelni, hogy még az anyám se ismerjen rám.


Egyszer randiztam életemben, akkor hétköznapi ruhában, smink nélkül mentem. Már előtte is évek óta ismertük egymást az azóta párommal, szóval nem kellett "lenyűgöznöm". Azt szerettem volna, hogy úgy lásson, ahogy azután remélhetőleg élete végéig látni fog, és ez alapján döntse el, hogy szeretne-e tőlem bármit.


Ettől függetlenül teljesen random "eseményekre" szoktam sminkelni, például amikor boltba megyek, vagy a városba ügyet intézni. Nem azért, mert bárkinek tetszeni akarnék, alapvetően nem is szoktam figyelni, hogy ki van a közelemben, közben zenét hallgatok és a dolgomat intézem. Simán csak jól esik néha ilyen módon "adni magamra".

2022. ápr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők inkább maguknak és egymásnak sminkelnek. A pasik szemében tökmindegy mit használsz, viszont egy másik nő könnyen kiszúrja a hibát a sminkeden, vagy hogy ha olcsóbb cuccot használsz. A legnagyobb dicséreteket meg tőlük kapod, hiszen ők jobban értenek hozzá mint a pasik.
2022. ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!