Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek "kell" kezdeményeznie?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek "kell" kezdeményeznie?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már egy hónapja beszélünk kb. Volt már három randink amik egész jók voltak. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk és jól is érezzük magunkat egymás társaságában. Viszont mind a három randira én kérdeztem rá, hogy nem e lenne kedve eljönni. Egyiknél sem kezdeményezett. A negyediket viszont már nem szeretném én kezdeményezni. Az olyan mintha csak én akarnám ezt az egészet ő meg csak belemegy. Szerintetek kinek kellene kezdeményeznie ebben a helyzetben?


24/F



2022. ápr. 24. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon akarná, akkor ő is felvethetné a találkozót, de ez talán attól is függ, milyen típus, mert ha gátlásosabb, félénkebb, akkor nem biztos, hogy kezdeményezni fog, vagy ha mondjuk olyan neveltetést kapott, hogy minden a férfi kötelessége, akkor megint csak várni fog. Illetve szerintem az sem mindegy, hogy mi történt a randikon, egy helyben toporogtok-e vagy fokozatosan léptek valamennyit előre. Mondjuk az is lehet, hogy ő csak haverkodik, vagy egyszerűen lehúz pénzzel, ha pl. enni mentek a randikon.
2022. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem észre, hogy eddig fokozatosan léptünk előre. A harmadikon már csók is volt. Szóval nem hiszem, hogy csak haverkodni szeretne. Bár a fene se tudja :D. Néha annyira kiszámíthatatlannak érzem ezt az egész ismerkedést.
2022. ápr. 24. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez attól függ milyen a lány, de azért azt honná tenném, hogy lányként az első hármat kb. én is megvárnám, hogy a srác vesse fel (mondjuk ez attól is függ milyen a viszonyunk, mennyire ismerjül már egymást) és nagyjából ez lenne az a szint ahol én is felvetném.
2022. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mindenesetre számomra is furcsa, szerintem ő is rákérdezhetne, hogy mikor találkozhatnátok, vagy ilyesmi. Egyébként szokott téged keresni? Érdeklődő a beszélgetéseitek során? Lehet, hogy amolyan kis tutyimutyi, aki azt várja, hogy majd te irányítod őt, de akár még az is lehet, hogy mással/másokkal is beszélget, randizik, és nem tud dönteni, vagy csak azt élvezi, hogy meghívod őt valamire. Igazából neked kell látnod azt, hogy egyébként mennyire aktív személyiség, mennyire veszi a kezébe a saját sorsának az irányítását.
2022. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Érdeklődik is, keresni is szokott. Ezen a téren nincs gond mert nagyjából ugyan annyit teszünk bele a beszélgetéseinkbe. Annyit tudok, hogy most rohadt sokat tanul a vizsgaidőszak miatt aztán lehet addig nem is szeretne talizni amíg azt le nem tudta. De még erről sem esett szó. A meghívás dologban pedig nem tudom... igazából mind a 3 randin én fizettem. Nem mentünk nagyon komoly helyekre, nem hagytam ott sok lóvét. Max annyi zavar, hogy fel sem vetette, hogy ő szeretne fizetni.
2022. ápr. 24. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Ha te hivtad meg és nem közös ötlet volt, akkor minek ajánlja fel?

Túl sokat agyalsz. Ha találkozni akarsz hívd el. Ennyi az egész. Ha nem jó neki úgy is megmondja. Ha meg már az 5. Randi után is neked kell akár rá is lehet kérdezni.

2022. ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked kell kezdeményezni. Minden esetben.
2022. ápr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!