Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy számára a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy számára a szex az elsők között van amit meg akar élni a nővel mielőtt még összejön vele? Manapság így megy?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok még, huszas éveim közepén járok. Két kapcsolatom volt eddig, mind a kettő több évig tartott. Amióta a szingli lettem ismerkedtem, vagyis próbáltam. Eléggé meglepődtem mert az egyik sráccal hónapokig beszélgettünk, az elején még csak ismerősi szinten, majd szóba került ez-az. Párszor randiztunk (2-3) de már ez előtt is szóba került a szex, meg hogy nagyon bejövök neki. Találkoztunk, volt vonzalom. Állandóan beszél a szexről, az értelmes témák között. És jelezte, ha össze is jönnénk mert esetleg úgy alakul a dolog, előtte már szeretne velem szexelni, hogy megtudjuk működik-e köztünk a dolog.

Én jobban szerettem volna régimódian ismerkedni de akkor ezek szerint ez pár év alatt méginkább kiment a divatból, a szex az elsők között van.

Nyilván fontos, hogy jó legyen, de szeretném tudni, hogy akkor ez manapság így megy? Ha a szex nem jó akkor nincs is kapcsolat? Ha 1-2x találkozunk és nem szexelek vele akkor már meg sem akar ismerni??

Azt mondta találkozgatunk, szexelünk, ismerkedünk, és ha jó minden akkor utána jövünk össze. Nem szexeltem vele, de érdekelne, hogy akkor most ez így normális vagy csak szexre megy és semmi komoly?


Ki mit gondol? 🤨



2022. ápr. 28. 02:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%

1: Ez nem divat kerdese.

2: Egy ember alapjan ne altalanosits.

3: Ha neked igy nem oke, kozold vele es ne menj bele.

4: Normalisnak pont olyan normalis, mint utana szexelni. Nekem is volt mar olyan, hogy osszejottunk, istennonek adta elo magat a masik az agyban, aztan jott a koppanas, hogy csak egy fadarab. A szex az elet resze.

2022. ápr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%

Egyet értek azokkal, akik azt írják, nem szerelmes és nem így megy ez. Attól még, hogy valaki nagy magabiztossággal előadja, "mi a normális", nem kell bedőlni neki. Hallgass az ilyen belső kételyeidre, az jobban megmutatja.

Nekem is van egy fiú haverom, akinek ez a hozzáállása. Mindig mondom neki, ez mekkora butaság, hiszen a szex az nem hipp hopp lesz tökéletes, két embernek össze kell csiszolódnia, meg kell tanulnia a másik testével bánni. A vicc az egészben, hogy ő maga is mondta, hogy akivel az elején nagyon rossz volt a szex, később azzal lett a legjobb. És ez teljesen normális, ezért butaság 1-2 alkalom alapján dönteni.

Nem tartozom a házasságig várók csapatába sem, de nekem a szex kapcsolatba való. És őszintén: manapság már a kapcsolat is sokaknak szinte 0 felelősség (hiszen nem házasság, vagyonközösség, nincs gyerek stb), sajnos ekként is kezelik páran (fent említett srác is szerintem). És akkor még ezt se képesek kimondani, hanem lazázgatnak meg szexszel tesztelgetik kapcsolatra a lányokat... Elszaladt a ló, ez pofátlanul undorító.

2022. ápr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"És jelezte, ha össze is jönnénk mert esetleg úgy alakul a dolog, előtte már szeretne velem szexelni, hogy megtudjuk működik-e köztünk a dolog."


Az ilyen emberek rejtélyes mód mindig csak akkor döbbennek rá, hogy nincs kémia, hiányzik az ex, nem állnak készen kapcsolatra, nem érnek rá kapcsolatra és a többi bájos hazugság, mikor már túlvagytok a szexen. Nem, sosem fogja meglátni, olyan, mint a termékmintás emberek, mindenhonnan bezsebelik a potyát, de vásárolni nem fognak.


Áldom az eszem, hogy van egy jól működő, stabil kapcsolatom, katasztrófa ezeknek a majmoknak a meglepően egyező forgatókönyveit nézni baráti körben. Már én unom őket, pedig nem is én randizom velük.

2022. ápr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan kérlek... teljesen egyértelmű, hogy valami kötődési gondja van, ami vagy tudatos, vagy sem. Összejárogattok és majd ha jó, akkor nesze neked kockacukor? Hagyjuk már. Ha nem gond, hogy csak alkalmi szex kapcsolat lesz belőle, akkor menj bele. Ha te ennél többre vágysz, akkor hajtsd el a francba.

Ha ilyenbe futsz bele, akkor mindig tedd fel magadban a kérdést, hogy nehéz időkben, akár betegség, gyerekszületés esetén, vagy 30 év múlva melyik lesz a fontosabb? A d*gás, vagy az, hogy partnerként tudjátok egymást támogatni, tudjatok jókat beszélgetni, stb.?

Sosem tudnék olyan férfival komolyabban tervezni, akinek az első helyen a szex áll. Fontos az is, persze, de azért ne első helyre soroljuk, ha tartós kapcsolatot kívánunk építeni. A vágyra épülő tartós kapcsolat max pár év alatt ki fog vérezni.

2022. ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%

Biztos vagyok benne hogy csak akkor szabad le feküdnöd vele hogy ha te is annyira vonzódsz hozzá... Természetesen Szerintem ha odaadod magad neki, akkor nem lesz benne az a küzdelem... Ha meg szexeltek és esetleg valami elsőre nem tökéletes akkor, rögtön le fog lépni.


Azt hiszem egy ilyen csávót én elküldenék rögtön a **csába.


Ha dugni akar menjen kurvához, téged meg becsüljön meg!


Hagyjad, hadd küzdjön meg érted! Becsüld magad annyira, hogy nem dobod oda neki a testedet mint egy darab húst...Nem egy próbababa vagy!

2022. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Leírtak alapján sztem meg akar dönteni. Te döntésed, ha csak alkalmi kapcsolatot akarsz belemész.

A srác nem igazán rakna bele plusz dolgot.


Kicsit offtopic.

Nálam nem így működik. Legyen az laza vagy komoly kapcsolat, minden hogy azon vagyok másik félnek jó legyen. Nyílván egy első második szexnél nem könnyű rajönni mi a másiknak a legjobb, mivel tudom eljuttatni a hölgyet csúcsok csúcsára vagy akár egy multi orgazmus, ahhoz több idő kell.

Legjobb az lenne mindenki másikra figyelne, nem önző módon gondolna szexre is, mint más dolgoknál is.

Eléggé önző társadalomban élünk sajnos.

2022. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen férfi-női játszmatípus, ahol a férfi az elkövető, a nő az áldozat. Mindenki a maga játszmáját játssza, ő azt hogy lefekszik veled, utána eldob és egy másik nő után néz, te pedig azt, hogy megint hazudtak neked, becsaptak, kihasználtak, átvertek. A játszma azért jön létre, mert mindketten hazugságban éltek, nem tiszta lapokkal játszotok, de ez "megfelel" nektek, így belementek. Ez sokszor nem tudatosul és addig ismétled, amíg rá nem jössz a lényegre. A legfontosabb az ilyet észrevenni, kerülni és nem belemenni! Ez egy játszmatípus, ami rossz tapasztalati mintán alapul. A legfontosabb, hogy magadat ne csapd be, mert akkor mindenki más be fog.
2022. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!