Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedik ilyen távolsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen távolságtartóan néhány napja?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel elég szoros baráti kapcsolatban vagyunk/voltunk évek óta, viszont ez szinte észrevétlenül, szépen lassan átalakult mélyebb érzésekké, viszont nem volt köztünk semmi komolyabb, csak fogtuk egymás kezét vagy ölelkeztünk. Ő is kezdeményezett ezekben. Tudom, hogy szeret, ugyanis mindig mondta magától, minden nap vagy maximum 2 naponta. Azonban körülbelül 8-10 napja úgy veszem észre, hogy valami megváltozott. Azt mondta nekem, amikor rákérdeztem, hogy "talán túlságosan is akarlak és azért vagyok visszafogottabb".. Rá 2 napra (tehát kb egy hete) elküldött egy zenét és azt mondta, hogy én jutok róla eszébe, ha hallja. A zene szövege konkrét szerelmi vallomás. Utána megint távolságtartás. Viszont tegnap és tegnapelőtt is találkoztunk, és tegnapelőtt csak majdnem (ugyanis próbáltuk visszafogni magunkat, de már konkrétan egymás szájába suttogtunk), tegnap viszont erőt vettem magamon és nagyon finoman megcsókoltam és ő ugyanígy visszacsókolt. Ma egy fél órára összefutottunk a munkaközi szünetében, viszont megint olyan hűvösnek tűnt. Abszolút nem tudom hova tenni a viselkedését, ugyanis évek óta ismerem és neki is több partnere volt, nekem is, de mégis úgy veszem észre, hogy mint aki nem tud mit kezdeni a helyzettel. Viszont mindig keressük egymást kölcsönösen, idáig is és az említett 8-10 napban is, mióta ezeket a változásokat érzékelem. Gondoltam arra is, hogy talán a barátságot nem akarja kockáztatni, azonban ezek a kis közeledések már hónapok óta tartanak. A srác egyébként jó szívű, ha voltak is alkalmi kapcsolatai, az sohasem kihasználás alapon működött nála, hanem a nő is tudott róla, tehát erkölcsös férfiról beszélünk.

Leginkább férfiak véleménye érdekelne, hogy milyen helyzetekben viselkedtek így vagy mi zajlik ilyenkor bennetek? De bárkinek bármilyen gondolata van ezzel kapcsolatban, szívesen várom a válaszát. Köszönöm



2022. ápr. 29. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nektek beszelnetek kene egymassal. Csodakra kepes. O azert eleg nyilvanvaloan kinyilvanitotta, hogy mikent erez irantad. Visszafele ez a feedback nem tortent meg, vagy csak altala alig erezhetoen. Az, hogy megcsokoltad az azert mar eleg konkret jelzes fele, de lehet elkestel 10 nappal. En a helyedben a kovetkezoket tisztaznam vele.

1. Van-e koztetek valami, o mit gondol rola?

2. Nem vagytok tinik, hogy lekapjatok egymast, a csok az mar tobb szimpla szimpatianal, legalabbis nalad.

3. Akar-e kapcsolatot?

Ugyanezeket a kerdeseket te is tedd fel magadnak. A vegen pedig teatralisnak hangzik, de mondjatok ki, hogy mostantol egy par vagytok es tegyetek is ugy, szervezzetek kozos programot stb.

2022. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rengeteget beszélünk rólunk, és egyértelmű, hogy mindketten többet érzünk. Én is mindig elmondom az érzéseimet, konkrétan már-már udvarlok neki. Csak azt nem értem, hogy ennek ellenére miért reked meg a dolog a részéről. Köszönöm a válaszod!
2022. ápr. 29. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:
"már-már udvarok neki": itt rontod el,és emiatt vonul vissza.
2022. ápr. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van és kicsit hagynom kéne őt küzdeni.
2022. ápr. 30. 17:11
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
Kamaszkorban folyamatos érzelmi hullámzásnak van kitéve az ember.
2022. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közel 30 évesek vagyunk mindketten.
2022. máj. 1. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!