Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Kosaraztatok már ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Kosaraztatok már ki srácokat? Hogyan és mi történt utánna?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Hali fiú vagyok szerintem egy lány ha kikosaraz mindig szar :) nyilván, de legyél kedves vele mindenek előtt. Magyarázd meg neki hogymiért nem már ha olyan az oka amivel nem sérted meg szal ne azt mond neki h " me büdös a pofád" mert akor valószínü életbe soha nem mer nőhöz szólni :) akkor ha ilyen probléma van mond azt h nem vonzasz ez is szar de kissebbik rossz szerintem ennyi :) nemtom mennyire mondtam jó tipppet fiuként :)
2010. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
paprikáskrumpli
2010. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát ja. Ne báncsd meg mert akk már barátok se lehetek feltéve ha barátok akartok maradni. Am ha szakitasz v kivel az már soha nem fog barátként rád gondolni,hanem sokkal több leszel. szoval csak okosan (:
2010. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hali,lány vok,kosaraztam már ki fiút,és nekem si szar volt egy darabig de már muszály voltam megtenni.A srácnak is szar volt láttam rajta,de túl tette magát rajta.Am egy srácra szakitás után is lehet haverként gondolni az exem a legjobb haverom és a legjobb spanjával vok már egy hónapja együtt 3asban rengeteteg lógunk és a srác non örült neki h összejöttem a haverjával :D azóta legjobb haverom..:D
2010. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!