Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet lerázni a srácokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lerázni a srácokat?

Figyelt kérdés
Néhány srác amikor bepróbálkozik néha egyszerűen nem akarom megbántani, hogy nem sportos, nem kell hogy izmos legyen csak sportoljon, meg hogy ne bunkó beszólással kezdje stb stb. Nem sok kritériumom van de hát azért akivel nem érzem a szikrát nem jövök össze. De azért kedvesen próbálom lekoptatni őket, de ilyenkor gyakran vissza kérdeznek, hogy miért, pedig tök jó fej meg jól néz ki és ilyenkor csak azt tudom mondani sajna nem és slussz. Tökre cikin tudom lekoptatni a srácokat:S mindig én érzem szarul magam amikor elküldök valakit:S
2011. júl. 24. 10:28
1 2
 1/18 Smartguy86 ***** válasza:
68%

Ha csak az a bajod, hogy nem sportos, akkor felszínes vagy... legyél érettebb!


Ez igaz arra is, hogy tudjál nemet mondani! Ő odajöhet hozzád embertelen hangnemmel, de te nem akarod megbántani? Ha valaki tahó, azt küld el a francba és lépj le. Ha valaki kedvesen közelít, de nem az eseted, vagy van éppen valakid, akkor meg legyél vele őszinte: "Bocsánat, de nem vagy az esetem." vagy "Bocsánat, de nem szeretnék most ismerkedni." vagy "Nem hiszem az eddigiek alapján, hogy összeillünk."

2011. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen mond meg az igazat nekik.. Senki nem kiváncsi kitalált sztorikra, hogy miért nem jársz vele. Mindneki az igazat akarja, és az igazság neki a legfontosabb, annak akit lekoptatsz. Mert az által tud javítani önmagán, esetleg nem hibáztatja magát, meglátja, hogy mások(te), milyen szemszögből nézed őt.

Az igazat mond, az a legigazságosabb, még akkor is ha gáznak érzed.

20/L

2011. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ez csak egy példa volt, hogy sportos vagy sem egyáltalán nem vagyok felszínes. Nekem sokat jelent a sport és nem azt akarom ahogy leírtam hogy izmos állat legyen hanem hogy együtt tudjunk sportolni vagy hasonló, hogy ő is szeresse a sportot. Nem kell rögtön leszólni.


De olyankor mit csináljak ha visszakérdeznek, ugyan ezeket szoktam mondani, hogy nem illünk össze stb. De megkérdezik miért akkor meg nem tudok konkrét dolgot mondani csak hogy nem.

2011. júl. 24. 10:45
 4/18 Smartguy86 ***** válasza:
58%

Akkor meg legyél határozott és mondd ezt:


"Figyelj! Nekem ez a véleményem, ha már most nem tartod tiszteletben, amit gondolok, mit akarsz te tőlem?"

2011. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Mondd meg, h csúnyák és nem kellenek! Egyszerűbb lenne az élet, ha minden lány megmondaná ezt.
2011. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mond, hogy terhes vagy
2011. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Egen ez igaz, csak gyakran indulat vagy akarat legyőzi a tiszteletet.

Az a szar hogy sokszor meg kell mondjam, hogy nagy a hasad vagy hogy cigitől bűzlesz vagy seggrészegen tudsz csak csajozni és így sokan azt hiszik, hogy egy adonisszal jönnék össze. És ez nem igaz, hanem csak egy tök normális srác kéne.

Jah meg ott akadt ki egy srác hogy azt mondtam hogy én nem tudnám elképzelni, hogy antialkoholista legyek, mert ő az volt. De hát egy buli attól jobb hogy alkoholt is iszunk, nem seggrészegre hányásig hanem normálisan. És otthagyott hogy milyen egy részeg pics@ vagyok...:S

2011. júl. 24. 10:57
 8/18 Smartguy86 ***** válasza:
10%

65% - Látod, itt a bizonyíték, hogy nem csak a külső számít, még egy buliban sem, csak kultúráltnak és rendesnek kell lenni! Ennyi.


Kérdező - azért arra is gondolhatsz, hogy annak a srácnak volt oka rá, hogy nem iszik (pl az apja alkesz volt és verte vagy valami...). Ezért kell megismerni az embert jobban először, mielőtt elkezdesz ítélkezni! Persze ez részéről is így illett volna...


Amúgy: mindig jobb parti egy antialkoholista srác, mint egy iszákos! Még akkor is, ha te amúgy szeretsz inni...


Arra pedig figyelj, hogy ha az ivás csak azért megy, mert csak attól érzed magad jobban, akkor abból bizony később bajok lesznek...

2011. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Aki feszegeti a miértet, bírja ki a választ is. Egy őszinte, konkrét, részletes választ.
2011. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

smartguy ne mond már hogy ha iszol nem tudod attól jobban érezni magad! Nem azt mondom hogy mindig semmi ok nélkül csak buliban. Sokkal jobb ezt szerintem egyértelmű, de ízlések és pofonok. Könnyebben elengedi magát az ember stb stb.


De én is hasonlóan gondolom, ha azt akarja hogy miért nem és mondjak konkrét dolgokat akkor ne sértődjön meg ha elküldöm a búsba mert nem teszik.

Csak a végén gyakran olyan szarul érzem magam hogy a hibái miatt elküldöm pedig egy tök rendes srác lenne csak épp kanos vagy nemtom.

2011. júl. 24. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!