Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt hiszem ugyanabba a pasiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem ugyanabba a pasiba zúgtam bele, amelyikbe a suli egyik főribije. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én a srácnak még a rendes nevét sem tudom, bár vadul próbálom kideríteni, de az osztály főribije már flörtöl vele, meg a melltartóját mutogatja neki. Szerintetek bepróbálkozzam a srácnál, vagy hagyjam a francba? Nekem nagyon nagyon tetszik, de mi lesz ha kikosaraz amiatt a gyönyörű, nagy mellű, "cuki" csaj miatt? Ha pedig engem választ akkor a csaj rám fog szállni és.... Persze, én akarom megkapni, de úgyérzem a csaj és a barátnői ellen semmi esélyem:( Mit tegyek?
2010. szept. 17. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
aranyosak a lányok, amikor ilyen kedvesek egymáshoz
2010. szept. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
szerintem te a csunyadat mutasd meg neki,tuti teged valaszt akkor :))
2010. szept. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki egy ribi kell, akkor nem elég jó hozzád, mert csak a külsőre meg a lukra megy. Ha elkezdessz vele te is flörtölni kicsit (persze szolidabb módszerekkel mint az a csaj), és ő ezt észreveszi és téged választ akk OK. Ha a másik kell neki, akk hagyd. Nem éri meg.
2010. szept. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerinted időszerű ez a kérdés, hogyha még a nevét se tudod? Hogyan estél bele, ha azt sem tudod, hogy hívják? Valószínűleg még nem is beszéltél vele, ugye? Kb. úgy lehetsz bele "szerelmes", mint egy amerikai színészbe, akit csak filmekben és újságokban látsz... Szállj le a földre!
2010. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem írtad le a srác viselkedését a lány közeledésére. ha veszi a ribi célozgatásait és benne van a flörtben hagyd a srácot. ha láthatóan csimpaszkodik rajta a csaj a srác meg nem akarja, akkor lehet esélyed. de az h tetszik a fiú még ne szerelem :) max tetszik, aztán majd kiderül róla pár dolog és má nem fog annyira tetszeni. ő is ember, és biztos vannak hibái!
2010. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Hé te vagy az Kati? Ha igen akkor szálljál lefele a pasimról.
2010. szept. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tuti kati az, holnap suliba megkapod a magadét :@
2010. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Asziszem :@
2010. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

NEM éri meg! Nehogy bármit is tegyél, mert ismerem az érzést... mikor 11 voltam velem is volt ilyen :) Ha neki egy ribi kell olyan is a pasi. Te meg jobbat érdemelsz! És NE ítélj legközelebb külső alapján!


(te nagyon hasonlítasz rám szeintem! szimpi vaaaaagy nagyon!)

2010. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már. Szerintetek csak a ti Katitokkal fordulhat elő ez a helyzet? Valószínű, hogy több száz hasonló lány írhatta volna most ugyenezt a kérdést.


Amúgy meg a válaszomat már megírta más. Ha a srác láthatóan fogadja a ribi közeledését, vagy egyenesen őt válassza, akkor mindenképp hagyjad. De ha nem, akkor próbálkozz nála.


Akár azt is megteheted, hogy vársz pár napot, amíg kiderül, hogy mit csinál a pasi. Nem késhetsz le semmiről.

2010. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!