Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek sikeres a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek sikeres a randizàsban?

Figyelt kérdés
Online próbàlok ismerkedni lassan 1,5 éve több 100 elutasìtàst kaptam. Olyan 5-6 személyes randim is volt ebből 1-et én offoltam a többiből nem lett semmi. Lehet bennem van a probléma mert a munkatàrsam nemrég kezdte és màr együtt alszanak a csajjal.. El vagyok keseredve szerintem ez ilyen módon nekem nemfog összejönni.. Jó tudom most mondjàtok hogy vàltoztatni kellene..Lehet az a gond hogy túl kedves vagyok ? 27/f

2022. máj. 8. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nehéz megmondani, mi a probléma. Mennyire ismered magad? Tudod pontosan, milyen típusú csaj tetszik személyiségre, miben vagy rugalmas, miben nem kötsz kompromisszumot? Milyen a kommunikációd? Nő vagyok, volt olyan, hogy dobtam fel a labdákat, a pasi nem reagalt, hát offoltam. Aztán meg volt sértve, mire jeleztem neki, hogy szerintem Ő nem reagalt megfelelően… egyeztetni kell a celokat, online nehezebb, sok lehet a félreertés. Aztán az is fontos, hogy milyenek a szűrőid: nekem red flag nőként ha a pasi az elején nem nyíltan kommunikál, kiderül, hogy nagyon frusztrált vagy épp régi sérelmet nem dolgozott fel.
2022. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézz ki jobban.

A leírásodból az derül ki, hogy egyszerűen nem jössz be a nőknek.

2022. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Önismeret, önfejlesztés. Kérdezz meg kb női munkatársakat mi lehet a probléma. Család és barátok elfogult, úgyse mondja meg az igazat. Sőt, akár a randipartnert is megkérdezheted, szemtől szembe (ez fontos, online mindenki csak hárít) hogy oké elfogadod, de mi az oka.
2022. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#1 Tisztàban vagyok magammal ,alap önbizalmam is van illetve màr volt baràtnőm is..Eddig semmilyen jelet nem kaptam pedig figyelek ,kezdeményezek aki tetszik.Kommunikàcióm terén sincs probléma mindenki azt mondja hogy nem nézek ki rosszul (nem csak szüleim hanem idegenek is).Nők terén annyi az elvàràs hogy legyen rendben sajàt magàval illetve ne legyen elvált/gyerekes mert az alapból kizàró ok és sajnos többnyire ezek talàlnak meg mert úgy gondoljàk hogy majd én leszek a megmentő..
2022. máj. 8. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!