Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Egy új pasival való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Egy új pasival való ismerkedés során előfordulhatna, hogy nem ülsz be a sportkocsijába, mert azt akarod mutatni, hogy neked nem fontos a pénz?

Figyelt kérdés

Tegyük fel randid van, és a srác így vár téged a ház előtt:


[link]


Mit teszel?


2022. máj. 9. 14:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem fordulhatna elő, mondom nőként.

Azzal, hogy nem ülök be a kocsiba nem azt mutatja az ember, hogy nem fontos a pénz, hanem hogy a pasit utasítom el.

2022. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Értem.
2022. máj. 9. 14:10
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
Arra gondolnék szpás nélkül nem úszom meg, vagy gyalogolhatok haza.
2022. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#3


Nem, nincs semmi ilyen rossz szándék a kérdésben.


Szimplán csak az érdekel, hogy a nők hogyan gondolkodnak.

2022. máj. 9. 14:26
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel a testi épségemet félteném (közúti balesettől, amit a "sportkocsi" vezetője okoz), ezért alapbóleszembe se jutna beülni egy ilyenbe. Az efféle játékszereket pont az ilyen, biztosítótársaságoknak nem véletlenül legtöbbet fizető hülyegyerekeknek gyártják.
2022. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Első egy-két randin semmilyen autóba nem ülök bele, később igen, semmi köze ennek, milyen típusú az autó (ha nagyon lerobbant akkor nem, de nem az értéke, hanem biztonsági szempontok miatt nem)
2022. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy "a nők".
2022. máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem is értem. Miért e ülnék be a kocsijába? Az egy eszköz ami elvisz A-ból B-be, nekem is van, azzal közlekedem.

Ha kitalál egy programot és értem jön kocsival, hát nem is tudom. Most akkor ennek mi az isten köze van a pénzhez?

Mitől kéne hanyatt esni úgy mégis?

Egyszerű hétköznapi szituáció az én életemben majd" 30 éve autózunk, pasim is én is.

Ez már akkor sem volt kirívó eset még ha nem is volt akkoriban annyi autó mint most.

2022. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt hogy ilyen pasival kezdjek szóval alapból nemhogy a kocsijába nem ülnék be hanem vele se kezdenék.

Volt még hamvas koromban 25 éve egy kulfoldi pasi aki Z1es BMWvel probalkozott, bár a kocsijába beültem mert kirandultunk, elotte megmondtam ugyse akarok semmit szóval dontse el akar e ennek ellenére kirándulni :-D

2022. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem. Az fura, ha csak úgy megjelenik, mert honnan tudja a címem? Ha meg tudja, akkor előtte nyilván megbeszéltük, hogy hova megyünk és mivel.


De ezek szerint akkor A FÉRFIAK így gondolkoznak? Ha beülök mellé az autóba, akkor fontos nekem a pénz, ha azt mondom, menj csak nyugodtan, megyek utánad BKV-val, akkor jó vagyok?

2022. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!