Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár hónapja beszélgetünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja beszélgetünk valakivel neten, kamerán is, az első találkozás előtt állunk, nektek is kedveteket szegné, ha azt mondaná randi előtt, hogy ne legyen konkrét program, csak találkozzatok és majd eldöntitek ott hová mentek?

Figyelt kérdés
Ez nekem kicsit olyan, mintha arra vonatkozna, hogyha személyesen nem lesz meg a varázs, akkor ott vége is lesz a randinak...

2022. máj. 10. 08:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
nem értem mi ezzel a gond. szerintem sokkal jobb egy sétával kezdeni, kötöttség nélkül.
2022. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

Én sem rohantam, de mi három hét után taliztunk, covidos voltam épp. Találkoztunk volna hamarabb is személyesen, mert úgy ismered meg a másikat, nem irogatva.

Ne magadból indulj ki, hogy mindneki, akivel találkozol, azzal dugni id akarsz. De igen, én személyesen és nem a virtuális térben szeretnek ismerkedni.

Ha élőben találkoznak az sem biztos, hogy bejönnek egymásnak.

Ha meg valaki hónapokig nem találkozik a másikkal pedig lenne rá alkalma, az nem akar semmi komolyat, csak egy beszélgető társat.

2022. máj. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség hónapokig buborékban tartani magad. Magatokat veritek át vele, nem egymást. Attól, hogy hónapok óta beszélgettek, még simán lehet, hogy élőben nem működik a kémia, ez van.

Határoljátok le legalább, hogy mit fogtok csinálni. Pl. sétáltok egyet és majd beültök valahova, ha jól esik. Szerintem ez így praktikus. Tudod milyen öltözékkel készülj, a séta pedig kicsit lazítja a kedéjeket, nem egy asztalnál feszengtek.

2022. máj. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%
Nekem kedvem szegné, de nem amiatt, amit írtál, hanem mert akármennyire is ment neten az ismerkedés, végeredményben mégis egy idegen az illető, és én meg vagyok elég óvatos, hogy legalább első randira előre meghatározott helyre menjünk, ahonnan tudom, hogyan tudok egyedül és viszonylag gyorsan hazajutni.
2022. máj. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
18%
Attól függ, azért öltönybe szopás szakadó esőben túrázni.
2022. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!