Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira illő valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira illő valamit vinni, vagy nem? És miért?

Figyelt kérdés

2022. máj. 14. 18:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Kedves gesztus. De ma már ritka.
2022. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmit vinni, csak figyelmet, érdeklődést.

Azért, mert ez felesleges nyomulásnak hat, ráadásul csak útban van, egy kávézóban, de egy séta alkalmával is csak több odafigyeléssel lehet pld. 1 szál virágot életben tartani, és van aki eleve utálja a vágott virágot, nagyon mellé lehet vele lőni.

2022. máj. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én azt vallom, hogy tilos. Ezzel nyomás van helyezve a nőre.

Nyilván aranyos gesztus, ezt nem tagadom. De ha nem illünk össze, vagy szimplán én nem érzem a vonzalmat, akkor kellemetlenül érzem magam, hogy máris költött rám.

2022. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Én vittem anno kicsit szègyellem mert nem jött össze a dolog - de szívesen adtam - doboz csoki volt
2022. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
#4 voltam: ne vigyél , mert ha nem passzoltok csak kellemetlenséget okozhat
2022. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%

Nekem randira egyszer mimt utolag kiderult egy vékonyka egyszerű irto csendes félénk c.gány fiú jött el. És egy szál szép vörös rózsával.

A beszélgetés alatt teljesen olyannak tűnt mintha őt senki nem azeretné, nagyon vágyna már egy kedves lányra, es nagyon szomorú is. És bennem reménykedik. Szinte átsugárzott rám az egész hangulata.

Sajnáltam őt, mert én is offoltam.

Viszont azota sem jött nekem senki vörös rózsával randira. Az ugy pedig meghato is volt.

2022. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Mondhatnám film jellegű is volt az egész. Egyszerűségében volt nagysága. (Nem vetitett, nem öltözött ki piperkőcen, a rózsa sem egy exta dobozos virito luxus volt, hanem egy szál natur természetesen)

Valahogy ez az egyszerűség valamiféle őszinteséget is tükrözött.

2022. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%

#6

Jajj dikk

Tetígedre annyira vágytam màn

2022. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

8 akkor nem tudtam ugy leirni hogy át lehessen érezni a flowt.

Gondoltam hogy nehéz lesz eloadni egy egyszeru c.gányfiút masképp mint ami van róluk sztereotipiák.

2022. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

De teljesen àtjött 🙂

Csak próbáltalak ugratni kicsit

2022. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!